Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Новий альбом емо-котиків Re-read — надзвичайно яскравий дахозносний дебют. Це інді-рок з домішками емо, шуґейзу та нойз-попу, від якого стає тепло, радісно і спокійно. Альбом сповнений рефлексії на минуле й майбутнє, дитинство, юнацтво та дорослішання, сни та котиків. Відчуття, наче сидиш із друзями на кухні та сповідаєшся про свої найбільші страхи та проблеми, а вони тебе уважно слухають, обіймають і кажуть, що все буде добре. Через музику і тексти гурт стає другом кожного свого слухача.
Читайте також повний відгук на «Повсякденність, драма, романтика».
На обкладинці альбому не вистачає позначки, що контент не для дітей, бо альбом дійсно для 18+. Брудний, спокусливий лоу-файний інді-рок про пристрасть, біль і внутрішніх демонів. Кожен трек плавно перетікає в інший, а естетично вони нагадують нуарну «Я кохатимусь під джаз». Сміливо додавайте у плейліст вашої «музики для сексу».
Постфанкери з Олександрії подивилися на позначку термометра і зрозуміли, що час випускати треки, які допоможуть справлятися з квітневою спекою. На мініальбомі вони розповіли три історії — про кохання теперішнє та минуле і про самотність десь поміж ними. Музиканти готові розмалювати сіре небо яскравими барвами і навіть із сумних епізодів життя вийти справжніми оптимістами.
Музикант Артур Брутевич повертається із новим сюрреалістичним мініальбомом, який присвятив Києву. На ньому через глибокі електронні пасажі він освідчується у безмежному коханні столиці та рефлексує на життя у ній перед і на початку повномасштабного вторгнення. Вийшла самобутня тривожна електроніка з присмаком вейпорвейву.
Аня Ліпатова, колишня вокалістка інді-рок-гурту the feels, презентувала свою першу сольну пісню, написану спільно з саундпродюсером Артемом Уманським. Це трек про постійне вигорання артистки, з якого вона намагається знайти вихід попри те, що світ навколо надто швидко рухається. Запаморочливий танцювальний інді-поп, який не дає всидіти на місці.
Переосмислення хіта хіп-хоп колективу «Вхід у змінному взутті» від Ragapop балансує на межі постпанку та електронної музики. Розслабленість оригіналу кудись зникає, натомість зʼявляються гнітючість і напруга. Майстерний еклектичний кавер, який звучить не менш цікаво за першоджерело.
Ця пісня буквально наснилася Марині Круть. Уві сні два чоловіки під супровід контрабаса наспівували рядки «і навіть коли мене нема, і навіть коли я з тобою», які стали відправною точкою для «Квітну з тобою». Цим і пояснюється казкова атмосфера цієї ніжної композиції.
Меланхолійний поп про розбиті серця і не таку теплу весну, якою її люблять оспівувати.
Новий експериментальний електронний трек Альони Коваленко, саундпродюсерки, барабанщиці та учасниці дуету Krapka; KOMA, музично відтворює момент розуміння, що дружба з колись близькою і важливою для вас людиною остаточно зруйнована. Композиція звучить, як момент фіксації цього болісного усвідомлення, від якого серце розбивається на друзки.
Рівень життя може то підніматися, то опускатися, але головне, щоби бажання відриватися і качати головою під цю жваву поп-рок-пісню залишалося стабільним.
Микита Онісука застряг у минулому і не знає, як порвати нестерпне коло ностальгії. Легкий лоу-файний інді-рок, який вчить цінувати «сьогодні» і «зараз», а не «вчора» і «колись».
Ще один маніфест життю в моменті. Поп-співачка IRYN спеціально до свого Дня народження записала надзвичайно милу та світлу пісню, яка нагадує, що варто займатися тим, що робить тебе щасливим, і не зациклюватись на майбутньому.
Ваші найкращі друзі коли-небудь казали, що будуть на місці зустрічі через пʼять хвилин, хоча насправді вони тільки вилізли з ліжка? Тоді цей трек для вас і ваших любих хаотичних бесті. Марія Тучка продовжує досліджувати різноманітні архетипи сучасної молоді: спочатку була слеєрка, потім супер$uка, і ось на черзі колективний образ бесті.
Кліп — це наче хроніка одного вечора, проведеного з бесті виконавиці: Yuvi та Антоном Крамером. Також вона додала у відео спеціальний інфобокс, у якому шанувальники змогли залишити привітання і побажання своїм друзям за донат на ЗСУ.
Бешкетник, хуліган і сонячний котик випустив прикольний і драйвовий інді-роковий трек, над яким йому допомагали працювати товариші з «Фангус Фрог». Єдине, що незрозуміло: Валя Самурай справді недочуває і недобачає чи це просто його чергова хитра витівка?
Разом із піснею вийшов кліп, знятий Рустамом Муліком, у якому музикант грає у відеоігри, тусується із друзями у київському барі на Спаській та погрожує папараці, які не лишають Валю у спокої.
Музикант і військовослужбовець Олег Грабар презентував щемку і болісну пісню про пошук згаслого вогню у стосунках. Він потребує іскри, яка знову розпалить почуття до коханої людини та допоможе позбутися самотності. Меланхолійна і лагідна композиція з неперевершеним інструментальним супроводом. Режисером не менш красивого кліпу став Вадим Пінягін.
Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.