Нова музика

Нова українська музика: Артем Пивоваров, Sheetel, PVNCH та інші

Дмитро Салтиков

Це нова українська музика початку червня, яку ми радимо послухати.

🔊 Наш великий плейліст українських новинок 2022 також регулярно поповнюється — підписуйтесь на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Артем Пивоваров & DOROFEEVA — Думи

Українські попзірки переосмислюють класичний вірш Тараса Шевченка.

OTOY — Depressive

Нещодавно репер В’ячеслав Дрофа випустив потужну англомовну пісню про переживання українцями війни. Його новий трек — про те, що чекає кожного окупанта в Україні.

Макс Барських — Чекай мене

Лірична пісня про тугу за домом та коханими, що присвячена нашим захисникам, які воюють за мир на своїй землі, знаючи, що на них чекають обійми, сповнені любові. 

Sheetel — Sun

На перший погляд це монотонна нуарно-рокова композиція, проте напруга в ній наростає поступово і досягає кульмінації на третій хвилині, коли клавіші, віолончель, барабани та бас вибухають разом і не дають видихнути до кінця.

Фіолет — Говори

Пісня-сповідь відважного захисника України, що мріє повернутися до своєї коханої. «Фіолет» записав пісню ще до початку повномасштабного вторгнення, а тепер вона актуалізувалася і набула нових сенсів.

хейтспіч — бий окупанта!

Новий дует, який активно набирає популярність, регулярно випускає пісні на злобу дня. «бий окупанта!» — черговий точний постріл музикантів.

Марія Чайковська — Твоя перемога

Піаністка та співачка передає почуття жінки, що опинилася під обстрілами з малюком на руках. 

PVNCH — 300303

Новий трек реп-гурту з Чернігівщини присвячений українським артилеристам та був створений фактично під звуки вибухів, коли у північній області України точились активні бойові дії

DETACH — Інші

Потужний ню-метал про лють від подій, що вирують навколо, та жагу до здобуття перемоги.

XXV кадр — А що на часі?

Сатирично-іронічний трек про те, як люди диктують одне одному, як правильно і неправильно себе вести під час війни. Відповідаючи на запитання — такі треки точно на часі.

Sophie Villy & Giorgi Marr — I’m a Mother

Англомовна композиція від грузинсько-української співачки про материнську любов. 

Zombo — Лють

Назва пісні львівського реперу влучно відображає її зміст. Так, це ще одна пісня про те, що українці відчувають до росіян.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Медіа СЛУХ не припиняє роботу під час війни. Підтримайте нас фінансово на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Радимо також добірку альбомів, пісень і кліпів закордонних артистів, що вийшли у квітні 2022.

Щоб першими дізнаватися про музичні новинки, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.