Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Фортепіанні версії минулих і майбутніх композицій Євгенія Дубовика. На мініальбомі можна почути Hope, Resistance та Motion, раніше випущені музикантом, в акустичному варіанті — без насичених аранжувань і додаткових інструментів. Сам музикант хотів продемонструвати свою творчість у її первинному вигляді. Слухати варто в навушниках, і, заплющивши очі, повністю розчинитися в лагідному звучанні фортепіано.
Інколи потрібно сповільнитись, відпустити навʼязливі думки і просто дати собі спокій, який так важко буває здобути серед міської метушні. Новий мініальбом «Спокій» — якраз про це. Tember Blanche та Макс Пташник наповнили спільну роботу ніжністю, турботою. Вона відчувається як найтепліші обійми.
Ярослав Татарченко презентував ембієнт-поп-альбом, на якому головним «голосом» та інструментом виступає гітара, зі звучанням якої артист експериментує усю роботу. Красива робота, що заспокоює нерви, заліковує рани і допомагає забутись хоча б і на пів години.
Сталося повернення року: Small Depo нарешті, після 5-річної перерви (якщо не враховувати фіти та матеріал, який випускався під іменем «ДЕПО»), випустили новий трек. Класичний постпанк, пронизаний болем і відчаєм — ще й записаний разом з drimandr. Про невідворотні зміни, що вже стукають у двері і від яких вже не можна втекти — як би цього не хотілося. Вітаємо з поверненням і чекаємо на майбутній альбом справжнього українського постпанку!
Львівський музикант Ігор Хоркавий обʼєднався з Сейрою з гурту pušča на новій пісні «Пʼяні діти в імлі», яка ввійде до майбутнього альбому «Літанія радості й смутку». Жанрово це щось середнє між дрім-попом і слоукором із легким натяком на тріп-хоп. Композиція писалася під впливом однієї з історій очевидців, які постраждали від російських воєнних злочинів.
«Пʼяні діти в імлі» заворожує і здається надто гарною, щоб бути реальністю. Проте коли усвідомлюєш, який вона містить у собі сенс і наслідком чого вона є, серце стискається від болю.
Як ви там, закриті та інтровертні? Час виходити з постійної ізоляції та гордо носити клеймо «справжньої недоторки». Динамічний та експресивний поп-рок із присмаком гіперпопу — те, що треба, аби проридатись, прокричатись і вступити в свою еру прямолінійності й тотального прийняття себе.
Замість класичних програшів у пісні можна почути монолог, у записі якого взяли участь Do Sliz, SadSvit, «Скажи щось погане», CRUSHGLAD та Vioria. На бек-вокалі — Катя Мікотова, солістка Re-Read.
«Океан Ельзи», точніше, Okean Elzy готуються до випуску першого англомовного альбому, як і обіцяли. Voices Are Rising — дуже touching композиція про те, що світло завжди перемагає темряву.
Дет-метал-гурт присвятив останню пісню одній з найтрагічніших подій в історії Україні — Голодомору 1932–1933 років. Робота влучно передає злість від кричущої несправедливості та біль за український народ, який століттями потерпає від росії. Ймовірно, назва пісні є відсилкою до однойменного роману українського письменника Василя Барки, в якому описано геноцид українців в умовах сталінського режиму.
Відчути себе головним героєм фільму легко — достатньо просто ввімкнути новий наелектризований трек київського дуету Teleport.
Після того, як Степан Бурбан знайшов відповіді на «Найліпші питання собі», настав «Найліпший день» — пісня, яка нагадує про важливість радісних моментів й того, що їх варто цінувати й помічати, адже саме вони не дають рукам опускатись і дають віру в краще майбутнє.
Музикант усе більше повертається до старого себе, поєднуючи реп із мелодійними приспівами. Як на «Найліпшому дні», так і на «Сансеті» він передає слухачам (та й собі) життєрадісність, віру та надію на краще.
Re-read відійшли від мідвест-емо-атмосфери і з головою поринули у шуґейз. «Котик» — це гімн котофанів, які люблять усе, що нявкає і муркоче. Трек сповнений тепла і любові, від яких хочеться посміхатись і обіймати усіх навколо, зокрема пухнастих чотирилапих друзів з хитрими очима. А кліп — це сюрреалістична оповідь, в якій учасники гурту перетворюються на котів, від режисера Рустама Муліка.
Ні, ця пісня НЕ про кохання. Вона про сексуальне тяжіння, яке переростає у звичку. Денс-поп, який здатний викликати залежність — головне не переймати поведінку ліричних героїв у реальному житті.
У новому відео Yarima приміряє на себе образ метелика, демонструючи метаморфози, через які проходить людина: відновлення, переродження і зростання. Приємний R’n’B-трек, від якого неможливо всидіти на місці.
Однозначно одна з найнестандартніших робіт цього тижня. DZ’OB майстерно змішують жанри, поєднуючи електроакустичний IDM з джазом. Разом із піснею колектив також випустив лайв-відео, записане у Львівській органній залі.
Новий трек артиста присвячений прагненню людства до самознищення. Гостросоціально, нічого не скажеш. Кінцівка нагадує Орвеллове «Великий брат спостерігає за тобою».
Читайте та слухайте також минулу підбірку української музики, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також минулу підбірку української музики, яку могли пропустити.