Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Галицько-волинський музикант Артур Брутевич презентував не просто альбом, а психоделічно-електронний тріп у найпотаємніші куточки свідомості. Сюрреалістична робота досліджує теми сну, ночі і пропонує музично відчути період, який триває від заходу сонця до самого світанку.
Безсоння чи швидке й глибоке провалювання у світ сновидінь — байдуже, адже «… і ніч іде» одночасно досліджує обидва стани. Випадковість це чи продуманий план артиста, але йому вдалося одночасно передати два протилежні стани. Транс, медитація, вірші та звуки з часів дитинства і сон — глибокий, хаотичний, солодкий і сповнений жахів.
Маркетинг і SMM для закладів харчування виходить на новий рівень. Мультиінструменталіст Павло Олефіренко випустив мініальбом, присвячений трьом стравам із його власного львівського веган-бару «Травень», які вже скоро зникнуть з меню: веганському донеру, фалафелю і ролу з тофу. Встигніть скуштувати, поки є можливість, щоб потім не ностальгувати під мініальбом Pilikayu за втраченою їжею.
Київський електронний музикант Ярослав Татарченко («Тонка») експериментує з гітарним звучанням, проводячи над інструментом різноманітні маніпуляції за допомогою модулярного мультиефектора під ненавʼязливий ембієнтовий акомпанемент. В основі композиції лежить вірш Василя Стуса.
По-справжньому весняна поп-композиція на найулюбленішу тему — кохання. Під легке електронне звучання і ніжний голос співачки хочеться прогулятись під теплим вечірнім дощем.
Перша композиція виконавиці українською мовою, на якій можна почути рядки поетів Олександра Олеся та Сергія Жадана.
Холод стін квартири, пусті вулиці, самотність і відчай зустрілися на новій композиції емокор-гурту éllia. Степану Радченку із роману «Місто» Валерʼяна Підмогильного сподобалось би.
Левко Капранов — проти техно-тусовок і наркотичних речовин, і якщо ви не поділяєте його поглядів, то краще не підходьте. Як і морозиво ескімо, інді-рокер каже «Стоп наркотик» і радить зайнятися спортом, якщо хочеться дійсно нормально відпочити.
Із початком весни пробуджуються не тільки перші квіти, але й спогади про підліткове кохання та його ілюзії. Постпанк для особливо сумних і меланхолійних зумерів.
Колектив нагадує про важливість турботи про психічне здоровʼя і присвячує новий трек власним ментальним проблемам. Попри похмурість і безвихідність, приспів пісні напрочуд чіпкий і викликає бажання прокричатись. І сходити до психолога.
Спочатку Марія Тучка була слеєркою, тепер показує себе у новій ролі — супер$уки. Над треком слей-ікона працювала разом із Yuvi та Антоном Крамером. За дві хвилини виконавиця встигає декілька разів несподівано змінити звучання, а в кінці дивує повітряним аутро в стилі поп-музики 2000-их — ніби підноситься до небес в образі богині-суперсуки.
Саундпродюсер Юрій Буличев готується до випуску великого ембієнт-альбому Unrelated і ділиться першими своїми напрацюваннями. Colors and Shapes — колисальний саундскейп, який звучить відголосками з дитинства.
У пісні музиканти спробували поєднати діаметрально протилежні емоції: жах від того, скільки поколінь зараз винищує росія, та розуміння, що навколо нас живуть і борються за свободу тисячі легенд і наших спільних друзів.
Співачка досліджує тему сутності жінки та ділиться своїми переживаннями щодо кохання, яке вийшло за межі її очікувань. У кліпі лірична героїня забуває себе, свої бажання та біжить назустріч любові, але, досягаючи її, розуміє, що отримує не зовсім те, що хотіла, і зараз потребує себе.
Восени минулого року Вікторія Родько, фронтвумен гурту OY Sound System, презентувала дебютний трек «Спи», а тепер випустила і містичний кліп до нього.
Слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.