Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Заздримо продуктивності київської співачки, що випустила другий повноформатний альбом за рік. Лілу45 гарно відчуває час: якщо попередня весняна робота «Всі дівчата хороші» випромінює позитив, впевненість і розквіт, то «Чорний лебідь» — це суцільна туга у мінорному звучанні. Альбом проводить нас у внутрішній світ співачки, це інтимна робота, яка зухвало й відверто веде діалог зі слухачем.
Ламаний, агресивний саунд електронних бітів чудово лягає на ліричні тексти нового запису Вадіка Лазарєва. «Трикутний» альбом поступово збільшує напругу, ніби здіймаючись догори. Передостанній трек «знаками», записаний спільно з електронним дуетом Ragapop, скидає з вершини та приземляє гнітючим щільним звучанням.
Харківський гурт роздає гучного хаотичного хардкору з приємним жіночим екстрим-вокалом. Колектив набирає шалений ритм і тільки деколи дає слухачу перепочити повільними композиціями. We Should Definitely Do This! переконує в тому, що 0%Mercury — це наразі одні з найяскравіших представників важкої сцени України.
Альт-рок-гурт «Марний» розплескують запальну суміш тяжких гітарних рифів, шумних барабанів і надривного вокалу. На двох композиціях підливають драйву гурти Omana та «Скажи щось погане». Вибухонебезпечний мініальбом.
Львівські хардкорники Mauser заявили про себе в 2020 році розривним дебютним альбомом Self-Titled. У новому мініальбомі «Одним днем» гурт стає впевненішим, звучить насиченіше і не соромиться бути собою. Це 12 хвилин музичної свободи та щирої розвʼязності.
Якісний R&B, в якому артистка YARIMA відправляється на пошук внутрішньої сили. Вишуканий біт чудово акомпанує першій спробі артистки зачитати реп.
Новим треком електронний дует готує нас до майбутнього альбому «Набір випадкових слів», що вийде у грудні 2023. Вигадливий саунддизайн із дивакуватою лірикою про екзотичний фрукт.
Електро-фольк-гурт представив запальну пісню, що ідеально б пасувала язичницькому обряду. Помітно, як колектив вирішив експлуатувати музичну формулу: швидкий темп, старосвітський вайб, автентичний вокал Катерини Павленко з періодичними перервами на соло сопілки. Після прослуховування виринає думка «це ж було вже».
Недовго Вʼячеслав Дрофа залишався добрим. У новому кліпі репер повертається до образу агресивного провокатора, який пояснить суспільству, що до чого. Цього разу Otoy сварить українських слухачів за упередженість до рідного й іронізує, що наш етнічний код проявляється у повсюдній ненависті.
Репер вказує на байдужість українців до Go_A та DakhaBrakha, поки ними не зацікавився західний слухач, а також згадує про неприйняття будь-якого новаторства. Це гострий протест у їдкому речитативі з чіпким ненавʼязливим бітом.
На щастя для нас, Марина Круть не залишила цю трепетну композицію «у довгому ящику», як робить із іншими любовними піснями. Ніжна мелодія з чуттєвою лірикою резонує з атмосферою чорно-білого кліпу.
Електронний експеримент від молодої артистки Saicur. Композиція нелінійно змінює звучання, від чого музика постійно викручується химерними формами.
За основу для анімаційного кліпу до цієї меланхолійної пісні взята повість «Джонатан Лівінгстон, мартин» письменника Річарда Баха, в якій норовливий птах відчайдушно прагне стати майстром польоту.
Якщо комусь не вистачає атмосфери сонячних днів, то Komisiia подарують її вам на три хвилини. Щемлива композиція з присмаком босанови оспівує втрачене, але назавжди збережене в серці кохання.
Читайте також попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте також попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.