Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Молодий музикант Пилип Дьяченко написав ідеальний альбом осінньої меланхолії, у який хочеться закутатися, як у теплу ковдру. Мелодійні гітара і вокал переплітаються з витонченим звучанням скрипки та піаніно. Попри різноманітність інструментів, «паперові міста» демонструють музичний аскетизм у дусі раннього Bon Iver.
Львівський гурт Granat Garden влаштовує музичний безлад на мініальбомі. Задиристі рок-пісні змінюються семихвилинними баладами, а блюз змішується з фолком. Нізвідки посеред альбому виринає чистий драйв англомовної композиції To Be Alone. Роковий гармидер, якому ми завжди раді.
На дебютному альбомі Марія Поліщук ділиться історією власного романтичного життя. Не дайте назві себе обманути, адже тут немає місця казковим щасливим історіям про щире кохання. Робота пронизана болем і розпачем, а тексти — максимальною відвертістю.
Третій сольний повноформатний альбом Костянтина Почтаря досліджує крихкість краси. Повільні композиції поєднують акустику з електронними синтами та створюють атмосферу затишного квартирника в компанії друзів. У Still Life відсутній ліричний герой і відчувається інтимність у кожній композиції.
Паліативами називають ліки, які тимчасово полегшують страждання хворого. У новій пісні львівський музикант-мультиінструменталіст Ігор Хоркавий намагається знайти творче вираження цій нетривалій втечі від болю.
Монтескʼє створив складний музичний конструктор. Семихвилинна композиція безперервно змінює звучання від самотнього піаніно до тужливого саксофона та навʼязливих електронних бітів. Тривожна музична непостійність, наче паліатив, здатна заглушити біль тільки тимчасово.
Чудернацький однохвилинний експеримент в електронній музиці від Lucas Bird. Звучить, ніби штучний інтелект хильнув зайвого і ділиться життєвою мудрістю з людством.
Гурт продовжує випуск студійних версій пісень, написаних у далекому 2001 році. Після композиції «Молоток» колектив дістав із запиленої полиці «Героя». Новий запис має стриманіше звучання, ніж на альбомі «Ти живий», проте й роздає гучного задиристого ґранджу.
У запальній пісні київський гурт нагадує про важливість підтримки зборів для ЗСУ. Послухали, насолодилися гаражним роком і закинули донат на збір.
Ритмічна приставуча поп-композиція від молодої виконавиці Sophième. Аж голова йде обертом після майже хвилинного гітарного соло посеред треку.
Слухати нову композицію Moann — наче вирушити у плавання безмежним морем. Вишуканий інді-поп заколисує на музичних хвилях.
«Танцювально-развлєкатільний» ансамбль «Крижанці» з Попільні Житомирської області перезаписав трек, під який танцює їхнє село. Якщо на їхніх дискотеках вмикають таку енергійну електронщину разом із чіпкими гітарними рифами, то нам терміново потрібно декілька квиточків до Попільні.
Школа імені «Хамерман Знищує Віруси» презентує перших випускників — колектив «Рожевий Бліндаж і Гав-Гав». Візуал і звучання гурту свідчать про те, що вчилися вони на відмінно. Після перегляду «Господи, Помилуй Лівий Берег» залишається лише розгубленість.
Слухайте також минулу підбірку українських музичних новинок, яку могли пропустити.
Слухайте також минулу підбірку українських музичних новинок, яку могли пропустити.