Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Електронна сюїта ummsbiaus наповнена атмосферою моторошних видінь. Жахлива краса музики здатна збаламутити свідомість найпотаємнішими образами, а гіпнотичний голос Єлизавети Драч виштовхує з реальності на межу між сном і свідомістю.
У чотирьох треках досліджується потойбіччя сновидінь. ummsbiaus поділила його на окремі цикли: напівсну (Hypnagogia), сомнамбулізму (Snovyda), колискової (Kolyskova) та кошмару (Mara). За усіма правилами музичної сюїти, Snovyda Suite No. 1, Op. 4 зациклюється у магічному звучанні, проте відчутна прогресія від спокійного та повільного початку до химерного й тривожного кінця.
Харківський музикант Ігор Литвиненко вирішив зачаровувати слухачів і якістю, і кількістю. Другий за рік альбом «Села Близнюків» демонструє вибухову суміш постпанку, ґранжу та шугейзу.
Наелектризовані гітарні партії тонуть у безмежній реверберації, щоб лише деколи поступитися місцем приглушеному вокалу Ігоря. Ліричні тексти під запальний саунд — ідеальний фон для тужливих осінніх прогулянок.
Дебютний мініальбом молодої артистки IRYN світиться від щирої наївності. Daydreaming складається з пʼяти R&B-композицій, які транслюють різні стани мрійливості — часом легкої та приємної, а десь похмурої та задумливої.
Перша дуетна пісня, у якій можна почути голос гітариста гурту Влада Іванова. «не просто так» — чуттєва рок-композиція про болючий кінець романтичних стосунків. Символічно, що це остання пісня, записана спільно з солісткою Анною Ліпатовою, яка покинула колектив.
Іронічний сторітелінг, загорнутий у похмурий злий електронний саунд. Сергій Гусак символічно зазирає у майбутнє й роздумує, як зустрічатимуть росіян у пеклі. Посилання на давньогрецьку міфологію особливо влучні в рядках «Харон заїбеться їх переправляти човном» і «Аїд вже пише заяви, шоб не приймати росію».
Трепетна ніжність першої за три роки композиції «Як же тобі там?» закутує у приємні спогади. Інтимність і пристрасність нової пісні «Лівінстона» ненароком пробуджують у памʼяті звучання культового альбому Grace американського романтика Джефа Баклі.
Інді-дует «Крамдада» ділиться власним звучанням осені — меланхолійна туга після останніх крапель дощу.
Чергова, майже щотижнева порція мелодичного бедрум-попу від Lucas Bird. Цього разу композицію доповнює теплий затишний вокал Антона Крамера.
Емоційний інді-поп, насичений брудними гітарними рифами та космічними синтами, у яких Мія Рамарі хоче втекти від буденності та примітивності одноманітних днів. Ми теж, Мія, ми теж…
Один протяжний кадр, одна прониклива пісня й одне важливе нагадування. Blooms Corda просто і влучно нагадують не забувати про війну в новому кліпі.
Рок-гурт присвятив кінематографічний кліп архітектурній спадщині, яка знищена, нищиться прямо зараз або яку знищать у майбутньому. Відео знято в аварійному дореволюційному будинку на вулиці Ярославів Вал.
Учасники гурту перетворилися у київські споруди — кінотеатр «Київ», садибу Мурашка, будівлю «Квіти України», Будинок ювеліра і дім Листовничого.
Читайте та слухайте також попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також попередню підбірку нової української музики, яку могли пропустити.