Нова музика

Нова українська музика: ТУЧА, Паліндром, YARMAK та інші

Максим Комлєв

Це нова українська музика тижня, яку ми радимо послухати.

🔊 Наш великий плейліст українських новинок 2022 також регулярно поповнюється — підписуйтесь на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

ТУЧА — Месники

«Ти не брат, ти не брат, за вікном стріляє “Град”», — якщо цю маніакальну пісню почує російський окупант, вона буде снитися йому в жахіттях.

YARMAK & ALISA — Дике Поле

З пісень-присвят українським воїнам уже можна видавати альбом, і якщо це станеться, то ця пісня займе в ньому особливе місце. Вокал Аліси Панчук та біт а ля литаври — це вау.

Паліндром — Радість моя

Степана Бурбана все більше тягне в рок, дорогою він зривається у блек-метал, а в його текстах — безпросвітний біль. Судячи з опису до кліпу, новою роботою Паліндром розпочинає «щоденник пісень війни», в якому будуть різні стани та емоції артиста.

Хамерман Знищує Віруси & #Da_Bone_Cracka — Чорная Діра (Чорнобаївка)

У новій пісні одіозні «ХЗВ» порівнюють ефект від поїздки в славнозвісну Чорнобаївку для російських окупантів з потраплянням у чорну діру. Йой, най буде.

Koloah — Overlook

Відео, що болісно заворожує, на трек із нового альбому Дмитра Авксентьєва одночасно є тизером його майбутнього аудіовізуального перфомансу про війну.

BADBOK — Небесний Готель

Своєрідний кавер на хіт Paper Planes співачки M.I.A. від автора хіта «путін» з кумедним, але актуальним текстом.

GRABAR — там і тут

У своїй дебютній роботі колишній сценарист ТБ-шоу та YouTube-проєктів Олег Грабар розмірковує про статус українських біженців і зв’язок з рідною країною, а також використовує вірш «Візія» поета Олега Ольжича, який помер у концентраційному таборі в 1944 році.

Roxolana — Тримайся

Фанкова танцювальна пісня Роксолани Сироти підніме ваш настрій і нагадає про головне: треба просто триматись. 

Джозерс — Бачити щось трохи далі долоні II

Нова версія пісні калуського дуету з альбому «Ложь». Звучить краще, сумується більше.

IGNEA — Magura’s Last Kiss

Кліп на минулорічну пісню українських металістів, у якій співається від імені валькірії, крилатої войовничої дочки громовержця Перуна — Маґури. Згідно з міфологією, своїми крилами вона накриває хоробрих воїнів, що пали на полі бою.

Довгий Пес & Jointjay — Колискова

Трек на злобу дня від репера та бітмейкера з дуже влучним рядками:

«Твій сусід гучно себе веде, я чув, ти заручник його ідей, а кулі летять у твоїх людей, певно ти не знаєш, що за тиск в області грудей».

Отець — Розфокус

На українській метал-сцені поповнення: учасники гуртів Bojevilla та «ДЭПО» (колишні Small Depo) стартували інфернальним, але кумедним лірик-відео на дебютний трек.

Karoon — Дощем

За 2022 рік дует Karoon випустив чи не більше музики, ніж за весь попередній час свого існування з 2018 року. Нова робота подружжя присвячена бійцям полку «Азов».

Polje — Kombinezon

У новому альбомі з оригінальним електронним звуком одеський музикант Віктор Константинов актуалізує творчість поетів Розстріляного відродження Миколи Бажана та Майка Йогансена, використавши фрагменти їхніх віршів у треках.

Музиканта можна підтримати фінансово, придбавши альбом на Bandcamp.

Новий Твій — Хто я?

З темряви світу під назвою «український глибокий андеграунд» винирнув дебютний альбом експериментального артиста Новий ТвійНіби 100gecs прийшли на лекцію до Crystal Castles, але забули взяти зошити.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Медіа СЛУХ не припиняє роботу під час війни. Підтримайте нас фінансово на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Радимо також добірку альбомів, пісень і кліпів закордонних артистів, що вийшли у квітні 2022.

Щоб першими дізнаватися про музичні новинки, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.