Нова музика

Нова українська музика: Андрій Бармалій, Kurs Valüt, Karoon

Андрій Стахів

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Andrii Barmalii — autoportrack

Віртуозний саксофоніст випустив дебютний альбом. Той випадок, коли якість дорівнює кількість і навпаки. Це 17 індивідуальних і самодостатніх треків із дивакуватими назвами композицій: «8. Яд снаружі, біль внутрі», «9. genocide idea», «14. Світло твоєї дороговказної зірки (давно згасло)»

autoportrack робить Андрія Бармалія одним із найцікавіших українських артистів прямо зараз. Це дуже інтимний альбом, якому не потрібні слова, аби бути відвертим. Андрій показав себе не лише талановитим саксофоністом, але й винятковим електронним продюсером.

Квіткіс — Ритмоплин

На новому альбомі поп-панк-гурт не обмежує себе жанрово. У «Ритмоплині» колектив демонструє, що уміє у фольк-панк, хіп-хоп, фанк і навіть репкор. Кожною піснею «квіткіс» віддає шану культовим українським музикантам: «Yāh» — присвята Merva і KARNA, «Лова» натхненний «Мертвим півнем», «Тра-ла-ла-ла-ла» — данина поваги «Братам Гадюкіним» і «Фактично Самі» (зараз Qarpa).

Ретровай — Між нами (EP)

Чуттєвий мініальбом від львівського колективу з вишуканим камерним звучанням. Кожна композиція випромінює доброту й безпосередню щирість. Що, як не таку музику, рекомендувати на початку теплої осені?

Кисень — дуже погана музика (EP) 

Дуже гарний постпанк.

ПІСНІ

The Soul Delusion — Чую

Повільний ритм стримано змінює сольну партію саксофона на гітарне соло. Екстатична мелодія набирає обертів, аби в кінці вибухнути музичним хаосом — справжні джазові американські гірки.

Azimut — Obriad

Десятихвилинне занурення у темний гнітючий постметал, із якого ніяк не захочеться виринати.

Komisiia — Непомітно (Закінчилося літо)

Витираємо сльози, бо теж не помітили, як пролетіло літо. Komisiia полегшує цей біль легкою меланхолійною піснею.

Sheetel — Кумедний

Антон Шитель та Артем Літовченко створили складну композицію з багаторівневою структурою. Із кожною хвилиною прослуховування наче підіймаєшся на сходинку й отримуєш більше емоцій, відчуттів, музичного задоволення. 

Karoon — Пісок

Електронний дует у новому треці розмірковує над фразою астронома Карла Сагана про те, що люди створені з зіркового пилу. Космічне звучання композиції гармонує з роздумами про наше місце у Всесвіті.

Solar Blooms — Indifference

Луцькі прог-рокери випустили дивовижну композицію, яка заворожує казковою мелодійністю. Пісня на декілька хвилин висмикує з реальності у власний вигаданий,  магічний світ.

Figurat, Oggiama — Lifehack

Драйвовий ритмічний трек ненароком змусить дригати ногою у такт навіть найсоромʼязливіших. Хук «ти сюди не ходи, а то получиш пизди» отримує окрему відзнаку.

КЛІПИ

Kurs Valüt — Next

Євген Гордєєв та Євген Касьян починають новий музичний етап із параноїдального треку Next. Разом із ним дует поділився не менш тривожним і дискомфортним кліпом.

Гоня — Найгірша пісня про любов 2

Гоня продовжує історію ліричного героя з хіта «Найгірша пісня про любов» хіп-хоп-гурту «Глава 94». Цього разу він представлений у кліпі в образі безнадійно закоханого автомеханіка.

beshket, Воха — Святі німіють

Другий спільний трек реперів підіймає тему удаваної святості. Хоча читка beshket звучить трохи невпевнено, все ж повільний біт та розслаблена атмосфера додають композиції стилю.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.

Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.