Нова музика

Нова українська музика: YUVI, Андрій Бармалій, Ницо Потворно та інші

Олена Мосійчук

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ. Ділимося найцікавішими новинками за останній тиждень.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

YUVI — По тобі EP

Саундпродюсерка і діджейка Уляна Автенюк (YUVI) випустила дебютний мініальбом «По тобі»: інтенсивний, динамічний, багатогранний і моторошний. На ньому можна відчути увесь спектр емоцій, з якими він писався: агресія змінюється страхом, злість змішується з відчаєм, рішучість іде за руку зі скорботою та печаллю. 

Мініальбом складається з шести пісень, його тривалість не перевищує 17 хвилин. Проте за цей час YUVI встигає розповісти щиру і особисту історію про прийняття нової себе. Атмосфера загадковості й містичності тільки підкріплюється потойбічним вокалом і насиченим брейккором. Уляна Автенюк показує свою гнучкість як музикантки: вона стоїть на перетині між таємничим світом електроніки і доступною і зрозумілою поп-музикою.

Світлана Няньо, Tom James Scott — Eye of the Sea

Світлана Няньо та британський музикант Том Джеймс Скотт випустили повноформатний альбом Eye of the Sea. Спільна робота виправдала очікування: це мрійливий казковий лонгплей у жанрі ембієнт-попу. Повітряний, невагомий вокал Няньо ніжно переплітається з такою ж легкою, майже невагомою музикою. Завдяки мінімалістичному звучанню альбом нагадує велику збірку колискових пісень.

provulok — те, що важко сказати EP

У Льомана Усманова (provulok) вийшов мініальбом «те, що важко сказати», який для музиканта відкриває новий розділ у музичній карʼєрі. Якщо раніше він створював виключно інструментальні пост-рок та шугейз, то тепер він змінює вектор і переходить до більш доступного звучання. «те, що важко сказати» — це лоу-файний хаус із легкими електронними бітами, на якому вперше за увесь період існування проєкту зустрічається також і вокал його подруги, Аміни Мамедової.

ПІСНІ

Андрій Бармалій — single lady broken heart..

Андрій Бармалій продовжує підігрівати інтерес слухачів до майбутнього альбому. Цього разу музикант поділився новою піснею single lady broken heart.. із хаотичним брейкбітом і саксофоном, що розриває душу. Вийшло витончено, стильно, емоційно.

Ницо Потворно — Вибач Наташа

Ницо Потворно на новому треці постає в образі вагітного мужика, в якому народжується музика. «Вибач Наташа» — це пісня про процес творчості Сергія Гусака, який, вочевидь, не справляє гарного враження на сусідку: одного разу Наташа навіть викликала на артиста дільничного. Дякуємо їй за те, що стала музою для Ницо Потворно і посприяла написанню цього іронічного треку.

Sad Novelist — Гріх

Після гучного і агресивного спільного мініальбому зі Структурою Щастя «Ближче» Sad Novelist випустив напрочуд спокійну пісню «Гріх». Монотонне постпанкове гітарне звучання, помірний вокал, приспів, що заїдає, думерська атмосфера і вкраплення глітчу на програші — вийшов сучасний підлітковий постпанк.

sexnesc — Червень

Ейфоричний вокал, розриваючі крики, то спокій і затишшя, то хаос і агресія — sexnesc випустили дуже типову для гурту пісню. Але ця наполеглива відданість власному стилю не робить її гіршою, навпаки, «Червень» звучить доросло і досконало.

meerkur — Щасливий

Пісня-стан із гармонійними ембієнтовими структурами і заспокійливим вокалом, на якій Вадим Лазарєв (meerkur) роздумує про недосяжність щастя.

Secret Avenue — Accessoire

Secret Avenue, після щемкої, моторошної й болючої пісні «Коло за колом» випустили спокусливу і звабливу пісню Accessoire. На відміну від своєї попередниці, Accessoire має й інше звучання: це не холодний і повільний постпанк — нова пісня тяжіє до танцювальної поп-музики із елементами ретровейву. Текст нагадує багатошарову поезію, у якій приховується декілька сенсів — і тільки уважний слухач зможе пізнати всю витонченість рядків композиції.

квіткіс — зорі

Енергійна, весела, наївна і чіпка поп-панк-пісня про кохання, під яку неможливо не рухатись. Обережно: приспів може міцно закарбуватись у голові й не покидати вас іще декілька днів після прослуховування.

КЛІПИ

Want To Sleep, Huggen Luft — Вештаюсь по вулиці

Депресивний трек із яскравими драм-машинами і вокалом, який на приспіві звучить так, наче він існує окремо від мелодії. Атмосферно «Вештаюсь по вулиці» нагадує сольну творчість Еліс Гласс із Crystal Castles.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Слухайте також минулу підбірку української музики минулого тижня, яку могли пропустити.

Слухайте також минулу підбірку української музики минулого тижня, яку могли пропустити.