Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ. Найкраще за останній тиждень.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ. Найкраще за останній тиждень.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Фагот випустив сміливий, прямолінійний і потужний повноформатний альбом Godmode. Виконавець робить усе, що уже вміє, але пробує й дещо нове — наприклад, синт-поп (пісні Afterlove, Starving). Частина пісень вийшла українською, частина — англійською.
Альбом Фагота — багатожанровий, різноплановий та експериментальний, і на Godmode кожен знайде щось для себе. А от обкладинка залишає бажати кращого.
«Лебедина пісня» київського гурту Velikhan, у складі якого грали учасники MegamasS, Psionic Arc i «ТОЛ». Мініальбом Pow! Pow! — це небанальний метал із винахідливими аранжуваннями, бездоганний звук, професійний і пластичний вокал Микити Обушенка. Наразі гурту більше не існує — ми сумуватимемо.
MAAT — це резидент київського лейблу електронної музики Polygon Records. Його мініальбом PERCEPTION запрошує у кислотну музичну подорож під брейкбітові ритми, а концептуально звертається до синестезії — психологічного ефекту, коли людина може бачити звуки й відчувати кольори.
Серед усіх нових українських рок-гуртів «діти інженерів» пишуть, мабуть, найдрайвовіші й найчіпкіші пісні. «603700 кв км» це тільки підтверджує — чудовий трек із присмаком гранжу, де вокалістка Олександра Копачевська заливається потужним вокалом майже як Долорес О’Ріордан із The Cranberries.
Вже класична для «молодої сцени» ситуація: цікава колаборація між помітними й актуальним артистами, непоганий сонграйтинг, слабка лірика і погане зведення.
Латиноамериканський вайб, примітивні біти та експресивна читка з вкрапленнями іноземних слів в кожному рядку — трек Dofamin звучить так, наче ви його вже десь чули. Незважаючи на свої слабкі сторони, LEMBERGMAN може стати реп-хітом літа для поціновувачів легкого танцювального хіп-хопу.
Енергійний гіпнотичний трайбал-хаус від Roksolama — це поєднання повітряного етно-вокалу і ритмічної електроніки. Містичний саунд гарно поєднується з контекстом пісні про пошуки себе і пізнання власного «Я». Здається, Roksolama вже чітко визначилась із тим, хто вона — з чим і познайомить слухачів у майбутньому.
Після надто мелодраматичної «Мамо, не плач» та звичайної англомовної 5 missing calls Макс Барських випускає бадьору нову пісню «Знайти себе», присвячену тисячолітньому й водночас сучасному Києву. Вона насичена танцювальним ритмом і теплим звуком аналогових синтезаторів, а у справді щирій ліриці співак нарешті позбувається напускної драми. Кліп на пісню зняв Алан Бадоєв.
Колисковий cпів-напівшепіт, мрійливий інструментал, ніжний і романтичний текст — Море Нуар випустив по-справжньому чарівну і казкову арт-поп-композицію.
«Сльози і пісні» виконавиця присвятила мамам, які чекають своїх синів з війни, жінкам, що мріють зустрітися зі своїми коханими, та дітям, які хочуть знову почути голос батька. І хоча ідея пісні сильна, стилістично і лірично вона не відрізняється від інших поп-композицій про війну.
До Дня матері (14 травня) Христина Соловій випустила чуттєву пісню «Подзвонити мамі». За словами виконавиці, пісня була написана у кризовий період життя, коли їй доводилося зціплювати зуби і продовжувати йти далі, коли єдине, що їй хотілось — це подзвонити і виплакатись мамі.
Композиція вийшла у стилі R&B-нульових, на якому зростала співачка, з притаманними тодішній музиці легким фоновим бітом, лагідною гітарною партією та виразним вокалом.
Читайте і слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку ви могли пропустити.
Читайте і слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку ви могли пропустити.