Нова музика

Нова українська музика: Das Wortspiel, Макс Пташник, KAZKA

Макс Чухліб

Це регулярна добірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Krechet — RoboWave: The AI-Generated Album

Krechet першим із українських артистів постраждав від штучного інтелекту — музику, тексти й обкладинку до його нового мініальбому у ретровейвовій стилістиці зробила нейромережа. І хоч «робовейву» ще бракує душі, наймоторошніше те, що цей згенерований запис є цілком конкурентноспроможним відносно більшості сучасної української музики.

Das Wortspiel — Chapter I

Дует саундпродюсера Макса Смоголя і вокалістки Мар’яни Головко під назвою Das Wortspiel презентував дебютний альбом. Спокенворд під атмосферну акустичну музику тут перемежовується експериментами із електронікою, джаз-ф’южном і українськими етнічними мотивами, створюючи об’ємне кінематографічне звучання.

ROXOLANA — настрій : спішити жити

На щастя, музика на мініальбомі співачки ROXOLANA не така жахлива, як його обкладинка. Це — дуже форматний, але дуже якісний поп, що балансує між меланхолією і танцювальними ритмами.

ПІСНІ

KIANA NASTYA — Essence

У 2021 році Настя Кіана випустила чудовий мініальбом п’янкого R’n’B під назвою Spices, а в 2022-му презентувала всього один «воєнний» трек, де цитувала Ліну Костенко. У березні цього року співачка повернулася із новою піснею Essence, де стилістично й вокально вчувається неабиякий вплив легендарних тріп-хоперів Portishead.

KAZKA — Без Кохання

Мелодраматична композиція про розлуку з коханим від KAZKA має хітовий потенціал, однак свідомо чи несвідомо вийшла дуже схожою на те, що зараз співає KOLA.

SHY — You Don’t Think Of Me

Мінімалістична англомовна пісня від талановитої сінгерки-сонграйтерки SHY викликає метеликів у животі, але залишає сумний післясмак.

Alexjazz — Зачекався

У огляді на минулорічний трек «Смутний» від Alexjazz СЛУХ написав, що якщо артист і надалі буде рухатися у стилі типового постпанку, то у нього нічого не вийде. Схоже, виконавець дослухався до наших слів, бо «Зачекався» — це чіпкий пульсуючий трек, який музично відходить від Joy Division і закономірно починає нагадувати New Order.

Milktuth — Take Ten

Перша за час повномасштабної війни композиція від київського гурту Milktuth несе на крилах дрім-попу до космічної станції Souvlaki у гості до британського гурту Slowdive.

макс пташник — не сьогодні

Нова акустична пісня Макса Пташника є пронизливою рефлексією на його будні у ролі військового кореспондента. На обкладинці — фото останньої дороги на Бахмут через село Хромове.

Sophième — Runaway

Sophième вражає рівнем композиторського таланту, хоч поки що і перебуває у тіні. Вашої термінової уваги потребує її нова пісня Runaway — це страшенно стильна індітроніка про двох інтровертів, які втекли з вечірки гуляти нічним містом.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Читайте також підбірку нової української музики за минулий тиждень

Читайте також підбірку нової української музики за минулий тиждень