Нова музика

Нова українська музика: DZ’OB, Міша Крупін, FAKASUTRA та інші

Максим Комлєв

Це нова українська музика тижня, яку ми радимо послухати.

🔊 Наш великий плейліст українських новинок 2022 також регулярно поповнюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

Міша Крупін — Палає

Новина про вибух на Кримському мосту настільки вразила Мішу Крупіна, що він написав цю блюзову пісню за 15 хвилин. Слухати при свічках і уявляти себе Джеймсом Бондом (або його дівчиною).

TUMAZAR — Rings of Saturn

TikTok-блогер, який розбирає англомовні пісні, вирішив спробувати себе в музиці та випустив дебютну пісню. Синтезатори створюють таку атмосферу, що дійсно хочеться полетіти в космос.

Alice Change — Не його типаж

Відверта, а місцями просто розривна історія про те, як співачку кинув хлопець через її вагу. Не робіть так.

DZ’OB & Mattia Prete — Zamovliannia

Вигадливий електроакустичний гурт із Дніпра потоваришував з німецьким діджеєм і продюсером. Результат — містичний трек, назва якого відсилає до української словесної народної магії, а у звучанні традиційно для DZ’OB сплелися скрипка, віолончель, гобой і фагот з електронними ритмами.

Roll Models — Ta Dat Tat

Ніхто в Україні не грає настільки канонічний поп-панк, як це роблять Roll Models. Перша за 4 роки пісня гурту хоч і звучить, ніби виринула з ретро-плейліста 2000-х, але панку в ній набагато більше, ніж власне попу.

Tricky NIcki & Alisa — Pray

Мікс речитативу та співу від одного з найкращих англомовних реперів України та співачки, яка цього року спільно з Ярмаком випустила хіт «Дике Поле».

Yevhenii Dubovyk — Resistance

Нарешті український джаз у нашій добірці. Автор композиції — Євгеній Дубовик, клавішник Стаса Корольова. Записано за участі Івана Корнієнка, Станіслава Дяченко та Кирила Черкашина.

Santorin — Під шафе

«Кожен справжній репер має мати в своєму доробку пісню про кохання», — каже про свою репер Santorin. Нехарактерна для нього робота без самокопання та рефлексії на події цього року. Зате тепер ми знаємо, що Santroin може і в такий реп.

Lady Aphina — Ні честіНі серцяНі совісті

Безкомпромісний рок, зітканий з болю та ненависті до всього російського, який підкреслює кліп з роботами художника Антона Логова.

Max Paragraph — ​​Не на часі

«Ковбой з Дніпра» випускає вже другу за останні місяці пісню, яку хочеться додати в плейліст. Але якщо «Кава і мертва русня» була іронічною, то ця — доволі серйозна, з питанням і відповідями на те, що, на думку автора, дійсно не на часі та насправді слід вважати перемогою.

JUNKET & Katiko Purtseladze — Juno (Ocean of Blood)

Сайдпроєкт учасників Atomic Simao та джазова співачка Катико Пурцеладзе замісили на бітах і саксофоні розкішний трек.

CRY НЕБА — Душ

Янгольська за настроєм, звучанням і посилом пісня. Так і можна уявити її в репертуарі церковного хору.

Лилу45 — Артгаус

Найпродуктивніша співачка України не зупиняється — це третій у 2022 році альбом Лилу45. Типово осінній запис в основному про особисті переживання, але запам’ятовується пісня «Мене ноги несуть» — вона чудово описує нашу реальність.

Stolen Forest — Wartime Pt. 1

Ембієнт і даунтемпо, що зародилися у бомбосховищі Харкова. Саме про таку музику кажуть «атмосферно». Зосередитися на ній важко, але й фоном не ввімкнеш — занадто багато цікавих деталей. Єдине що можна сказати напевно — ці треки заспокоюють.

FAKASUTRA — FAK

Втомилися від серйозної, депресивної чи просто ліричної музики? Ось вам протилежний варіант. Суцільно та відверто про секс, секс і секс від реперки.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Підтримай редакцію СЛУХ на Patreon чи прямим донатом — зараз нам це потрібно.

Щоб першими дізнаватися новини музики та культури, підписуйтесь на наш Telegram та Instagram.

Радимо також добірку пісень і альбомів закордонних артистів, що вийшли у вересні.