Нова музика

Нова українська музика: Tvorchi, Кажанна, Ihryk

Данило Панімаш

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Figurat — Все одно

Дебютний мініальбом киянина Дмитра Алєксєєнка на стику неосоулу, R&B і в’язкого тріп-хопу. Неймовірна робота з чудовим сонґрайтингом, у якій є два мінуси. Перший — три пісні з семи вже виходили синглами, а одна пісня є акустичною версією самої себе. Другий — цієї музики мало і голод за новими піснями наступає одразу після десятого переслуховування. 

Пристойні обставини — Виродок

Гурт із Кропивницького випустив другий за пів року альбом. Чудово змішані панк із ґранжем, дозованою електронікою та навіть танцметалом у дусі Rammstein (як на пісні Sex Doll) та емоції, які вокаліст не соромиться висловлювати лайкою. Звучить бадьоро, свіжо, сумно і депресивно водночас, і майже кожна пісня з альбому — розривний хіт.

Станція Життя — Хто сказав, що буде легко!

Молодий гурт із Боярки «Станція Життя», як і «Пристойні обставини», грають на стику панку та ґранжу, вокаліст так само співає розщепленням, однак їхня музика світліша та безтурботніша, ніж у колег по цеху. І під неї краще кататися на скейті.

ПІСНІ

Prokat Kasset — Не здолати нас!

Чудова пісня від чудового миколаївського мідвест-емо-гурту з матроковими нотками, який серед своїх джерел натхнення називає культових американців American Football та Hot Mulligan.

РАДІОІКОНА — Це літо

Класний і хуковий попметалкор із брейкдаунами, купою електроніки та вокалом невпопад. Відірватися від цієї досконалої недосконалості просто неможливо.

Кажанна — Магія

Нова пісня розбишаки Кажанни з музичного реаліті-шоу «Мультипотяг», на якій вона читає реп і кривляється своїм виразним голосом-дзвіночком так, ніби це її остання пісня в кар’єрі (сподіваємось, що ні). 

Дивні вокальні партії викликають дивні емоції, які не дуже підходять тексту про розставання, бо перед очима виникає картина, ніби відьмочку з похмурих болот покинули вірний чорний кіт і улюблений кажан. Однак відірватися від вокальної артистичності співачки неможливо.

adm;t, Tember Blanche — Метаморфосінь

Заспокійлива та охолоджувальна пісня від інді-рокерів adm;t і Tember Blanche на вірш поета Максима Кривцова, який загинув на фронті 7-го січня 2024 року.

TVORCHI — Supernatural

Танцювальна доза легкої радіоформатної електроніки, що ввійде на новий альбом Planet X, яка викликає посмішку The Weeknd.

Rohata Zhaba — Темно-зелений хвойний кущ (з павутинкою)

Любителі фольку, кантрі та костюмованих виступів із Харкова випускають уже третю пісню у 2024 році, від якої хочеться перетворитися на гобіта й танцювати ірландський степденс на святкуванні дня народження Більбо Беґґінса з пінтою темного пива.

Ihryk — Поле у сторожниці

Чим більше українського R&B, тим більше українського R&B. The Curly, Tery, Daniel Okaro, частково OTOY, Daniel Okaro, Figurat та Ihryk — на наших очах і вухах формується потужна сцена технічних артистів з класним звуком і сонґрайтингом. Ihryk — один із таких артистів.

Daniel Okaro — Hangover Love

Молодий український співак з нігерійським корінням робить класну суміш R&B, соулу, хіп-хопу та інших споріднених жанрів, продюсує музику самостійно і чудово співає.

SUDNO — Там буде дощ

Там, де червоним горить земля,
Там, де птахи не співають пісні,
Де темне небо, де сіра трава,
Там, де полями палають вогні.

Абсолютна безвихідь для любителів безпросвітного мороку і готичного постпанку.

Pencil Legs — Morning Light

Київський співак і автор пісень під виразним псевдонімом Pencil Legs грає милий, лоуфайний, теплий інді-рок, а в його манері співу проскакують інтонації Елліотта Сміта.

КЛІПИ

Temstime — Бруд

Не будуй мене
Не кажи мені ні слова
Бо нас всесвіт б’є
Я не почуваюсь вдома

Ніжна, красива, інтимна пісня від 18-річного музиканта та колишнього учасника шоу «Голос. Діти» Артема Шойжойлова, який надихається Charlie XCX і Троєм Сіваном.

BaWN — Після нас

19-річний постпанк/думервейв музикант із Луцька написав найкращу пісню, щоб прокидатися вранці, адже починається вона з рядків «Я все ще існую, значить скоро помру». Варто ставити її на годинник чи дзвінок, щоб виховати в собі стоїка-самурая.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Читайте та слухайте також минулу підбірку української музики, яку могли пропустити.

Читайте та слухайте також минулу підбірку української музики, яку могли пропустити.