Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.
Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Особливе задоволення — спостерігати за релізами лейблу No Time For Swing та учасників формації Fusion Jams. Цього разу маємо максісингл від квартету гітариста і учасника Hyphen Dash Євгена Пугачова, до складу якого входять також саксофоніст Андрій Бармалій, барабанщик Олександр Явдик і басист Станіслав Дяченко.
it’s happening again (genocide?) — осмислення циклічності історії та злочинів, які росія продовжує вчиняти на території України. А Irreparable Loses — композиція про особисті втрати, в якій Женя намагається прожити біль від втрати батьків.
Українська інструментальна музика і джаз-спільнота давно вийшли на найвищий рівень майстерності. Якщо раніше слова в піснях допомагали відчути звʼязок із артистом і пережити те саме, що переживає він, то тепер будь-які тексти зайві, адже сам інструментал говорить більш промовисто й переконливо.
Також вийшло лайв-відео, зняте командою режисера Вадима Пінягіна.
Кожна нова пісня Паліндрома усе життєрадісніша. І хоча «Тут літає» звучить у сотні разів важче, ніж «Сансет» чи «Найліпший день», повертаючи до саунду минулорічного альбому, все ж присутня якась надія, яку Степан намагається віднайти в останніх треках. І, як вишенька на торті, — прекрасна партія саксофона, яка додає композиції особливого шарму.
Що переможе у битві між рожевими окулярами закоханості, привабливим світом мрій і суворою реальністю та істиною буття? Відповідь можна знайти у новій пісні прекрасної Darie Lu та її бенду. Артистка поєднує психоделічний поп із неосоулом, а її голос, магічний та повітряний, так і кличе розчинитися у світі казок і цукрових хмаринок.
Переживати розрив стосунків завжди важко, але, можливо, разом із новою піснею «сліпток» усе ж буде трошки легше. Меланхолійний, мрійливий, сповнений сентиментальностей інді-поп-трек, який вибʼє сльози навіть із найсерйознішого та найстриманішого слухача.
«Перетворення» Франца Кафки набуває нових сенсів разом із новим металкорним треком від Sick Solution. Ліричний герой перетворюється на потворну сколопендру і, втративши людське тіло, втрачає звʼязок зі звичним світом і суспільством.
Поєднання навколо блек/сладж-металевого звучання і ніжного жіночого вокалу на новій спільній композиції YARAY та «тихої поради» вимальовує атмосферу страху і неспокою. При цьому є щось у цій тривожній пісні магічне і чарівне, що знижує градус бентежного настрою.
Київський продюсер і музикант Діма Алєксєєнко просить вибачення за те, що ввів близьку людину в оману і вдавав із себе того, ким не є насправді — все заради того, аби завоювати її інтерес і увагу. Класний неосоул, який зобовʼязаний звучати з усіх колонок цього літа.
Трошки року, трошки електроніки, трошки сатири — і ось Іван Збараський уже мріє плавати й стрибати, як собака.
Дівочий квартет під ритми фанку й диско нагадує, що ми маємо всього одне життя, тож ним треба насолоджуватись на повну. Маніфест-мантра, яку варто вмикати в хвилини невизначеності й стурбованості, аби підняти рівень серотоніну в крові.
Тернопільські артистичні щури роздумують про смерть і зазирають у потойбіччя. Причиною таких рефлексій став «салют», влаштований російськими окупантами на лінії бойового зіткнення на Донеччині, свідком якого став учасник гурту Олег Дідуник. Коротка пісня, у якій відбувається стільки всього, що не встигаєш за постійними змінами настрою.
Королева-барабанщиця MONATIK та Renie Cares Кейт Багінська починає сольну карʼєру. На своєму дебюті вона заявляє про себе як про послідовницю тін-поп-року, і це підкріплює зміст пісні. На ній вона пригадує своє старе нерозділене кохання, розмірковує про біль, спричинений цією людиною, й видаляє номер того засранця-мудака, що тягнув її вниз. Над треком DRUM QUEEN працювала разом із продюсером Сашею Мусевичем.
Мавка Love, Mary затягує у свій дрімучий та містичний ліс, що уособлює душу артистки. Вона блукає заплутаними й темними стежками свідомості, демонструючи свої депресивність і внутрішню нестабільність.
Новий бедрум-поп від Pur:Pur здається затишним і привітним, хоча у пісні харківський інді-поп-гурт розповідає про відсутність настрою і бажання розмовляти про проблеми й те, що турбує, разом із рідною людиною. Тепле нагадування ділитися наболілим зі своїми коханими.
Разом із піснею вийшов кліп, на створення якого пішов рік і півтори пачки картону. Його під обстрілами та з відключеннями світла малював 2D- та 3D-аніматор Сергій Бублик із Харкова.
Новоутворений дніпровський тріп-хоп-колектив Soundots разом із Krapka презентували кліп на спільну пісню з дебютного альбому Dark Circuit.
Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.
Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.