Нова музика

Нова українська музика: Tember Blanche, Savlepov, Мія Рамарі

Олена Мосійчук

Це регулярна підбірка нової української музики від СЛУХ.

Наш плейліст українських новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:

Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer

Щоб першими дізнаватися музичні новинки, підписуйтесь на нас у соцмережах — Telegram та Instagram.

АЛЬБОМИ

Джозерс — Прокляття двадцятих

Розпочатий у 2023 році марафон кросоверів виявився таємним путівником у світ нового альбому «Джозерс» «Прокляття двадцятих». Тут зібрані попередні фіти з Козачком, Джоном Діром, Люсі, Паліндромом, сольний сингл «Контроль», і бонусом два нові треки. Все це складається у велику, ледь не апокаліптичну оповідь про буремне десятиліття, у якому ми живемо зараз.

Lady Aphina — Крихке ч. 1

У непостійному, злому, зруйнованому світі ліричний герой відчуває власну крихкість — такий стан зафіксував інтелігентний інді-рок-гурт на новому мініальбомі. Робота віддзеркалює стан митця у новому переродженому світі, де немає місця старому порядку. Разом із навколишніми декораціями руйнується і уявлення про світ героя — це Михайло Опекан описує у текстах і це влучно зафіксовано в музиці.

Geyera — Osmium

Електронний продюсер SVZZ презентував новий альбом у рамках свого проєкту Geyera. Осмій у назві повноформатника — це найщільніший метал у світі, водночас надзвичайно крихкий. Цю властивість продюсер спробував передати через музику, поєднавши глухі потужні удари в стилі класичного дабстепу, за якими слідують деконструйовані дропи. Наче пил, який то здіймається, то осідає, біт постійно змінює інтенсивність і напруженість. Відчувається Osmium важко, наче тягар вагою в тонну, але водночас легко, повітряно.

ПІСНІ

SAVLEPOV — Розстебни

Антон Савлєпов запускає сольний проєкт під назвою — як неочікувано — SAVLEPOV. Хтивий, сексуальний поп із нотками нульових, непристойність якого викликає бажання терміново випити склянку холодної води. Чекаємо на наступні релізи Антона.

Tember Blanche, The Budchuk — Телепат

Увага, потенційний хіт для радіо! Інді-поп-дует Tember Blanche разом із музикантом і саундпродюсером The Budchuk створили запальну пісню. Дует придумав текст і мелодію, а Артем — хітові аранжування. Це нагадування казати партнерам усе прямо і памʼятати, що вони не телепати й не можуть прочитати думки.

Yuvi — Цьом

Уляна Автенюк робить вишукану й нетипову поп-музику з відтінками електроніки. Любов, френдзона, складність вибору, приборкання співзалежності — саундпродюсерка знову показує крихкість й ніжність, що йдуть поруч із її силою та непохитністю.

Мія Рамарі — На самоті

Найважливіші стосунки в нашому житті — з самими собою. Тож важливо памʼятати про спокій і мир усередині, про що й співає чудова Мія Рамарі.

Badwor7h — Sticky

Не просто черговий прикольний тречок: це вайб і стиль життя. Після серії реміксів і загравання з гіперпопом і просто попом продюсер знову вривається у вир потужної електронщини. Заразний текст і ревучий бас кричать і просять поставити пісню на повтор.

drimandr — пристрій в полі з поліетилену 

Чи мріє Сашко Злотніцький про те, щоб стати рослиною? Музикант вдаряється у бедрум-поп із його лоуфайною естетикою, роздумує про сюжет власного існування, що нагадує йому життя механічної істоти, яка щодня повторює той самий набір дій. Не забувайте поливати себе і рости. І про вазони вдома теж памʼятайте.

zagublena — СУМ (Назавжди)

Седбойз і седґьорлз, якщо ви теж не любите прощатися із власним сумом і обожнюєте його більш за все на світі, то ця пісня для вас. Лідія Юр’єва, фронтвумен sportcafè, оспівує співзалежні стосунки з власним меланхолійним настроєм (чи іронічно — лишається тільки здогадуватися). А в який приємний ретровейв загорнута ця ода!

hackedface — but wait…

Тяговий і важкуватий альтернативний рок про збереження внутрішньої дитини, яка стикається із жорстокістю дорослого світу.

КЛІПИ

Kugatessa — забуття

Нова пісня від дуету Саші Кугат і Богдана Кириченка звучить напруженіше й похмуріше за попередню. Вже не така мінімалістична й повітряна, як «Перша», вона все ж продовжує розвивати тему бентежного кохання. Заворожливий синт-поп із натяком на дрім-поп.

Gunna Chorna — Бути тобою

Класний денс-поп про лицемірних і токсичних людей, справжні мотиви яких не одразу помітні. Проте, коли приходить той самий момент осяяння, лірична героїня Gunna Chorna обирає просто спостерігати за трагікомедією у кількох актах і ломкою її антагоніста. Разом із піснею вийшов веселий кліп, де артистка змінила аж сім образів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА ПЛЕЙЛІСТ

Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.

Читайте та слухайте також минулу підбірку нової української музики, яку могли пропустити.