Нова музика

Нова українська музика тижня: KAZKA, DAKOOKA, MC PAPA та інші

Максим Комлєв

Ми продовжуємо розповідати про українські пісні війни. На черзі ті, що вийшли наприкінці березня.

🔊 Нагадуємо про наш великий плейліст актуальних нових пісень, який регулярно поповнюється: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer.

KAZKA — I Am Not Ok

«Заспіваю тобі пісню про життя між до та після», — з таких рядків розпочинається нова робота гурту KAZKA про те, що «ми не “окей”».

Alcohol Ukulele — Чорнобаївка

З початку війни росії проти України село Чорнобаївка в Херсонській області стало «проклятим» для окупанта: ЗСУ нищили ворога там щонайменше 12 разів.

Надихнувшись цим, харківський акустичний блюграс-колектив із виразним звучанням укулеле написав пісню про Чорнобаївку.

Герць — Джавелін

Той момент, коли двоє музикантів, які колись разом грали в Atomic Simao, зустрілися знову в лавах Тероборони Київської області та спонтанно записали пісню. Анімацію для неї зробив ще один воїн.

MC PAPA — Вова, їбаш їх блять

Звернення одіозного президента футбольного клубу «Інгулець» Олександра Поворознюка до Президента Володимира Зеленського лягло в основу розривного треку. Якщо не брати до уваги ліричні пісні, «Вова, їбаш їх, блять» — це поки що найкращий трек про війну.

«Слава Україні, слава нації і пиздець російській федерації».

ВАТАГА — До Зброї

Довгий Пес, PVNCH, Денні Дельта, Zombo, KEYSEE та загалом 18 українських реперів зібралися у творче об’єднання ВАТАГА і записали трек на підтримку Збройних Сил України.

Vivienne Mort — Душа

Даніела Заюшкіна взяла участь у міжнародному концерті-телемарафоні Save Ukraine — Stop War з новою чуттєвою піснею.

KULSHENKA — Go Ahead

Іра Кульшенко написала цю пісню задовго до війни. Як це часто трапляється зараз, композиція вписалася в нинішні обставини. Go Ahead розповідає про моменти апатії та фрустрації в житті, коли головне продовжувати йти вперед.

Антитіла — В той день, коли закінчиться війна

Для міжнародного концерту-телемарафону Stop The War — Save Ukraine гурт «Антитіла», який зараз перебуває на війні, заспівав пісню Олександра Рожка. Це ветеран війн в Афганістані та Югославії, що також воював у Придністров’ї та на сході України.

Артем Пивоваров & Лилу45 — Радісно/Страшно

У рамках проєкту ««Твої Вірші, Мої Ноти» Артем Пивоваров і Людмила Білоусова (Лилу45) випустили спільну пісню, за основу якої взято вірш Гео Шкурупія, поета епохи розстріляного відродження. Це перша пісня українською для Лилу45.

Pernatiz & POGER — Перепрошую
POGER — репер і продюсер з Одеси, учасник гурту IDFX. Pernatiz — також музикант із Одеси, який за 20 років грав і джаз, і електроніку, і рок. Два різних музичних світи зустрілися в треку про війну.

DAKOOKA — Уяви

«Уяви, як сонце сідає, як вітер з волоссям грає. Уяви, як ми розмовляєм і ти мене обіймаєш», — у новій ліричній пісні українською DAKOOKA уявляє повернення додому після війни.

alyona alyona & Jerry Heil — Молитва

Не пісня, а справжня молитва від Альони Савраненко та Яни Шемаєвої. Як написала реперка, з початку війни творчість всередині неї згасла, проте іноді вона пише вірші. Так і народилася «Молитва».

АСАФАТОV — Дякую за світанки

Пісня-подяка ЗСУ від учасника «Голосу країни» та сольного виконавця.

YAKTAK — Переможе добро

Співак, який фішкою кліпів зробив гітару (то оберне в український прапор, то наклеїть колоски жита), у новій пісні співає про світле майбутнє України.

IIID — ДНК

«Я ніколи не зможу бути байдужим до України, бо я є її часткою, а вона — частиною мене», — каже про пісню репер з Харкова та учасник гурту К4К, про який ми розповідали. Він не мав можливості записати трек на студії, тому зробив це на телефон.

Гурт Дно — Рондондон

«Рондондон, путін — гандон».

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Медіа СЛУХ не припиняє роботу під час війни. Підтримайте нас фінансово на Patreon чи прямим донатом — зараз це нам потрібно.

Читайте також підбірку ресурсів з пошуку роботи та програм підтримки для представників творчих професій під час війни.