Електронний проєкт Monotonne дніпровського саундпродюсера Юрія Буличова презентував свій третій альбом «37». Він працював над платівкою останні 10 місяців протягом повномасштабного вторгнення.
Нова музика
Тріп-хоп, ембіент і багато улюблених голосів. Послухайте новий альбом Monotonne — «37»
За словами Юрія Буличова, «37» буквально відображає нестабільність і контрастність. Наприклад, одним із гостей є Антон Шитель із арт-рок-гурту Sheetel, якого незвично чути в електронному звучанні. Також на альбомі можна почути голоси аппекса, Tik Tu, Grisly Faye, ТОЇА, Valya Levchenko, GOOL, Elle Alicia Bennett та PLAYA.
Обкладинка альбому — генеративний алгоритм фотографії харківського будинку авторства Андрія Хазіна. За задумом вона доповнює тему спотворення внутрішнього та зовнішнього стану людини і деструктивного настрою альбому загалом.
Також Юрій Буличов розповів СЛУХ детальніше про сам альбом:
— Чому саме «37»?
— «37» — це будинок №37, про який співає Наталка з Tik Tu. Місце, де ми хотіли би почуватись у безпеці. Якщо предметно відповісти цитатою з цієї пісні, то чи не найважливіша теза всього альбому: «Все, що ми маємо — це наш дім». Моя інтерпретація в тому, що цей метафоричний дім у будинку №37 — це масштабування країни в цілому, де ми хочемо миру та вільного вибору способу життя.
— Ви писали альбом останні 10 місяців повномасштабного вторгнення. Наскільки війна вплинула на звучання?
— Матеріал складався в потоці, на одному диханні. Ймовірно, дві російські ракети за 150 метрів від мого будинку стали додатковим потужним каталізатором жанрових змін. Емоційні гірки, постійні недосипання точно відобразились. У певні моменти було бажання трохи дати собі відпочинок, видихнути.
— Нестабільність і контрастність — те, що відбувається у житті Monotonne чи українців загалом?
— За моїми відчуттями, ми перебуваємо в спільній бульбашці. Я спостерігаю такі ж самі стани у друзів, знайомих, у невиспаних обличчях випадкових людей на вулицях. Це наша спільна травматизація і така ж спільна адаптація.
Ми перевантажені від інформаційних вкидів, розгубленості, ненависті, грьобаних ракет, фізичної та моральної втоми через невизначеність. Але при тому ми стали стійкими та згуртованими.
Слухайте альбом на цифрових платформах: Apple Music, Spotify, YouTube Music, Deezer та Bandcamp.
Усі виручені кошти від продажу альбому передадуть 231-му батальйону 128-ї окремої бригади ТрО. Там служить співзасновник клубу Module та лейблу Dnipropop Микита Козачинський.
Слухайте також студентські пісні Юрія Каплана і гурту InShe, які він опублікував на цифрових платформах.
Слухайте також студентські пісні Юрія Каплана і гурту InShe, які він опублікував на цифрових платформах.