Головна ТекстиІсторія кліпмейкінгуНова музикаНовини

Нова музика

Прем’єра. Latexfauna випустила дуже сумну пісню з новим учасником

СЛУХ
27 Бер 2020

Latexfauna мають одразу дві новини для слухачів.

Перша — новий гітарист Ілля Случанко. Раніше він грав і був співзасновником «Леді Джанк», «Фіолет», пограв із купою інших колективів. Друга — нова пісня Kosatka.

І це дуже красива, трясця, та сумна пісня. Тут розповідається історія чоловіка, у якого є все, крім найголовнішого. Скупа сльоза так і проситься на волю після рядків «Я можу всіх купити і бути будь-ким, але все це обман і я дуже один».

Після прослуховування може здатися, що у фронтмена Дмитра Зезюліна криза середнього віку. Але щось зарано, йому лише трохи за 30. Втім, рядки «сьогодні у мене стало трошечки більше морщин і я уже вступаю в клуб успішних мужчин» на це натякають.

Слухайте Kosatka на цифрових платформах: Apple Music, YouTube Music, Deezer, Google Music, Spotiy.

Сьогодні, 27 березня, Latexfauna мали б зіграти свій найбільший концерт у Києві в HC Hall. Через зрозумілі причини його перенесли на 22 травня. Ви можете купувати квитки на нього і підтримати цим гурт. Придбані раніше квитки дійсні.

Читайте також про халати, труселя та інші концертні костюми колективу.

  • Новини

    Розпочався відбір на участь у Нацвідборі на «Євробачення-2025»: як податись17 Вер 2024
  • Новини

    Платформа «На її основі» запустила гранти для підтримки артистів11 Вер 2024
  • Новини

    «Телебачення Торонто» випустило сюжет про артистів, які поїхали з України. Деякі відповіли на критику2 Вер 2024
  • Про проект
    © 2025 Всі права захищено.