Тексти

Халати, труселя та дикі тваринки: LATEXFAUNA про свої концертні костюми

Максим Комлєв

Концертні костюми — штука делікатна. Круто, коли у зовнішньому вигляді присутня ідея, яка доповнює історію гурту, але не перетягує на себе всю увагу глядача. Український дрім-поп-гурт Latexfauna знайшов золоту середину.

Колектив, відомий своїми космічно-еротичними піснями, придумує для концертів образи, що запам’ятовуються. Є передчуття, що 31 серпня на «ЮБК» гурт Latexfauna порадує новим прикольним іміджем.

Діма Зезюлін розповів нам, як створюються їхні сценічні образи.

«Хотілося б зауважити, шо ми не притримуємося концепту переодягань, як must. Ноу. Це ми робимо винятково, шоб подурачитися. Інколи це в тєму. Але часто ми виступаємо в тому ж, в чому ходимо в соцзабес. І тоді ми виглядаємо, звісно, як повні шлапітьки, якими ми і являємося».

Герої гри GTA Vice City

Їхали на фестиваль Respublica і думали, як би це нам вдягтися. І якось дуже спонтанно вирішили, шо будемо героями культової гри нашого дитинства Vice City. Тут вам Ленс Венс і Томмі Версетті і шото тіпа похоже на мексиканців. Карочє, на Respublica це зайшло.

У халатах на березі Дніпра
Халати на «ЮБК». Просто один раз виступали в мажорному готелі в Одесі. Там користувалися халатами. Запостили фоточку в інсті. Нам начали коментірувать тіпа ідіть в цьому на сцену. Вот ми подумали, шо це класна ідея. Якраз для феста Hedonism. І це стало цілим собитієм. Всі про це написали.

Ульотні бортпровідники та пілоти в рожевому

Ульотний концерт був тоді. Ми зібрали свій перший солдаут в Atlas. Почалося з того, шо ми придумали афішу з літаком на рожевому фоні абсолютно безцільно. Типу «Latexfauna Airlines віднесе вас теплі краї». Потім з цього народилася ідея зробити всю групу рожевими бортпровідниками і пілотами. Цю ідею підтримала Леся Патока і люб’язно погодилася виготовити ці костюми, за що їй по цей день ми б’ємо низький уклін. Вона супер.

Всілякі естрадні артисти
Львів — жлобоестрада 90-х. Так вийшло, шо концерт був майже на День Валентина, тому ми все крутили в сторону дешевої базарної романтики. На афіші була троянда, жіночка з Львівськго РАГСу запрошувала всіх на концерт. Ми були одягені, як плеяда оцих всяких народних наших артістів з палацу «Україна», у яких космічєскі пенсії і всякі там награди й ордени, і які дуже сильно щас критикують українську музику, бо у ній нема душі.

«Дивовижні атлети»

Цю ідею ми наштормили в поїзді, коли їхали з гастролей. Давно хотіли шось зробити, пов’язане зі спортом. А потім бац: придумали олімпійські кільця з презервативів. Ми ж ЛАТЕКСфауна, йопта. Бінго! Ідея комбезів повністю належить Лесі Патоці. Знову вона, і знову солдаут!

Дикі тварини

Дикі тварини — це уже ізначально ідея Лесі. Спереду — латекс, ззаду — фауна. Під ідею цих костюмів ми придумали афішу в стилі Discovery Wild. І уже повністю адаптували концепцію концерту. Солдаут? Аск!

Якби в Playboy були хлопчики
В Одесі ми хотіли создать атмосфєру такої мужскої сексуальності і вседозволеності. Того вийшли в труселях і шовкових халатах. Playboys band, кароче. Це було дуже в тєму. Публіка була настільки розслабленою, шо не стіснялася чотири рази визивати нас на біс. Єсть таке ощущеніє, шо ми нравимся людям.

Чи сподобаються публіці нові костюми на фінальному концерті літа, дізнаємося вже 31 серпня на виступі Latexfauna на «ЮБК».

Зацініть також наш тест: вгадайте, хто з виконавців розробив цей одяг.