Це нова підбірка світових альбомів від СЛУХ, які варто послухати.
Наш плейліст новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Це нова підбірка світових альбомів від СЛУХ, які варто послухати.
Наш плейліст новинок регулярно оновлюється — підписуйтесь на цифрових платформах:
Головний реліз цього тижня — це повернення героїв альтернативного електро-попу 1990-х, дуету Трейсі Торн і Бена Вотта. Своїм першим за 24 роки (!) альбомом вони доводять, що їм не лише є що сказати, але і демонструють феноменальне розуміння сучасної електронної музики. І замість того, щоб паразитувати на ностальгії шанувальників, видають запис, який може дати фору багатьом сучасним представникам сцени.
Enter Shikari зі своїм сьомим повноформатником стартує з місця в кар’єр, зустрічаючи слухача феєрією електро-поп-металу, в якому вміщуються помірно гучні партії на електробарабанах, духові, синтезатори, електрогітари, а завершується все аутро на укулеле.
І поки ти не встигаєш оговтатись від почутого, гурт одразу занурює у наступну видовищну композицію. Ця швидкість тримається протягом усього запису, і це грає з альбомом поганий жарт. Ейфорія від драйву та навіженості A Kiss For The Whole World швидко проходить — уже посеред запису починаєш відчувати нестерпну втому.
Попри те, що це доволі яскравий і розважальний запис, який відмінно виконаний із точки зору продакшну, на ньому важко вхопитись за щось окремо, адже один бойовик швидко змінюється іншим, не лишаючи часу осмислити почуте. В результаті порівняти A Kiss For The Whole World найбільше хочеться з приступом епілепсії, який хоч і через 34 хвилини, але, слава Богу, завершився.
Американська співачка та сонграйтерка Лейл Ніл випускає свій третій повноформатник — добірку мрійливих мінімалістичних композицій, у яких є місце для тремтливих лоуфайних гітар, медитативних дзвіночків та безмежно чарівного голосу Лейл, який як затишний коцик, загортає у теплі обійми. Хоча насправді немає ніякого бажання це робити.
The Heavy, можливо, далеко не найпомітніший представник британської сцени, проте колектив регулярно постачає якісний та розважальний, в міру своїх амбіцій, інді-фанк-рок. Як завжди запальний і танцювальний запис від квартету подарує приємний настрій та стане гарною прикрасою плейліста для вечора п’ятниці.
Скучили за Маком Демарко? Тримайте 199 (!) нових пісень. Ні, це не жарт. Річ у тім, що у пана Демарко накопичилася певна кількість невиданого матеріалу, який він створював останні шість років. І який він вирішив викласти на стримінги — такий собі процес очищення.
Тут можна віднайти не лише біти, що названі, ймовірно, на честь дати збереження проєкту в Ableton, але і повноцінні демозаписи з меланхолійним бурмотінням самого Мака. Ідеально підходить для того, аби поставити його на шафл і слухати фоном під час виконання буденних справ.
Чарівний повноформатник від американського соул-октету — це не якесь музичне одкровення, проте за його прослуховуванням неодмінно розчиняєшся в безмежній ніжності, яку створюють фронтмен Пол Джейнвей із командою.
Послухайте також попередню добірку нової світової музики, яку ви могли пропустити.
Послухайте також попередню добірку нової світової музики, яку ви могли пропустити.