Ми дуже вдячні, що ти тут 💛
Ти можеш підтримати нас через Patreon:
Чи надіслати разовий платіж:
Класному музичному медіа в Україні — бути! І ми це зробимо разом.
Щодня команда СЛУХ робить світ українських культурних медіа кращим. Нам важливо бути цікавими, чесними, сміливими та креативними.
Уже понад 4 роки ми розповідаємо про українську музику, культуру та її творців. Знімаємо YouTube-шоу та документальні фільми. Робимо фестиваль нової української культури «СПАЛАХ». Та працюємо над тим, щоб усі таланти було почуто.
Культурні медіа в Україні потребують постійної підтримки своїх читачів. На жаль, через війну ми лишилися всіх комерційних проєктів. Зараз склалася критична ситуація, коли СЛУХ може втратити все напрацьоване. Для повноцінної роботи команди потрібно 100 000 гривень щомісяця. Ми дуже хочемо залишитись на слуху. І це можливо тільки завдяки нашим читачам.
Головне — це ваша віра в нас, у те, як ми змінюємо культурний та медійний простір України. Навіть найменший внесок важливий. Культура — завжди на часі. А особливо під час війни. Дякуємо вам!

КРОК 1
ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ

КРОК 2
ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ

Ваш email:

Зупинити підписку завжди можна через сервіси Приват24, LiqPay або службу підтримки вашого банку. Якщо у вас є якісь запитання: пишіть на пошту – editor@slukh.media