Тексти

Куди піти у грудні: YOURA, «Вагоновожатые», Луна та ще 8 концертів

Максим Комлєв

Концертний 2021 рік добігає кінця, але саме в грудні на вас чекають кілька особливих виступів. Розповідаємо більше про них разом із партнером рубрики concert.ua.

Карантинні обмеження в Україні не діють, якщо всі відвідувачі концертів та щонайменше 80% (100% у червоній зоні) персоналу організатора матимуть хоча б одне щеплення (2 щеплення у червоній зоні) або чинний (72 год) результат ПЛР- чи експрес-тестування.

Аби верифікувати безпечність відвідувачів чи працівників закладів організатори прийматимуть одне з наведеного: міжнародне свідоцтво, “жовтий” чи “зелений” внутрішній COVID-сертифікат, довідку 063/о (картка профілактичних щеплень), чинну довідку про негативний результат (72 год) ПЛР-тесту чи експрес-тестування на антиген.

Наталія Гаріпова

9 грудня, Одеська обласна філармонія

Мамка повертається! Ніякої зневаги — це лише назва нового стендапу однієї з головних комікес України.

У центрі виступу обговорення вагітності Наталії Гаріпової та жарти на супутні теми: інтимні стосунки чоловіків і жінок і роль жінки в суспільстві.

Антоха МС

11 грудня, Atlas, Київ

Харизматичний дивак, музику якого ні з ким не сплутаєш. Цей концерт Антохи — певно, остання на довгий час можливість послухати його старі пісні. Все через конфлікт з колишнім продюсером, який забрав права на треки і псевдонім.

Вагоновожатые

12 грудня, Bel Etage, Київ
18 грудня, !FESTrepublic, Львів

Цього року Антон Слєпаков і компанія вдихнули нове життя в гурт, записали перший україномовний альбом і отримали премію Jager Music Awards за найкращий кліп. Тепер гурт завершує 2021 рік двома сольниками.

Євген Хмара

15 грудня, Жовтневий Палац, Київ

Черговий концерт композитора та піаніста-віртуоза з Києва.

Луна

15 грудня, Bel Etage, Київ

На початку року Луна дала різдвяний акустичний концерт, а тепер зіграє таку ж програму під новий рік. Лише вона, піаніно та камерна атмосфера.

Нурмінський

19 грудня, Портер Паб, Київ

Київський концерт російського репера за період пандемії змінив стільки локацій і дат, що взагалі дивно, що він таки відбудеться. Щоправда, не в Палаці Спорту, як могло бути, а у великому пабі.

Олег Кензов

20 грудня, Палац Спорту, Київ

Ось так усього за два роки після випуску пісні «По кайфу» його автор збирає Палац Спорту в Києві.

 

Вася Байдак + INGRET. Історії та піаніно

21 грудня, 32 Jazz Club, Київ

Стендап-комік і співачка знову зберуться разом. Інгрет зіграє на піаніно, а Вася розповість смішні та життєві історії.

 

Markul

22 грудня, Stereoplaza, Київ

Давній друг і соратник репера Оксімірона цього року випустив довгоочікуваний третій альбом і долучився до хіта «Я в моменте», який серед української аудиторії цифрових платформ став одним із фаворитів за підсумками 2021-го.

YOURA

23 грудня, Collider, Київ

Дочекалися! Через три роки після випуску дебютного кліпу Юрій Бардаш зіграє перший сольний концерт власного сольного проєкту YOURA.

Слухайте також найкращу нову українську музику, що вийшла в листопаді.