Інтерв'ю
Саша Злих: «Дівчата набагато краще навчаються діджеїнгу, ніж хлопці»
ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ
Медіа СЛУХ разом із брендом Puma запустили спецпроєкт у колаборації з Вірою Логданіді та радіошоу Kashtan, присвячений українській електронній сцені. Puma надихнулись техно-культурою та випустили нову колекцію Mirage Tech. Кросівки Mirage Tech — це результат експерименту, що надихає на самовираження та наповнює свободою.
Третім гостем подкасту став діджей і викладач Sasha Zlykh.
Це лише вижимка з подкасту Kashtan Special — ми закликаємо дивитися повну версію на YouTube чи слухати на цифрових платформах.
Про нікнейм
Коли мені було років 13 чи 14, я реєструвався у «Вконтакте» і просто так підписався, і якось воно причепилося.
Про свій підхід до написання електронної музики
Коли я це роблю разом з кимось, ми прописуємо на листочку хештеги, що в нас має бути в цьому треці — збивки, атмосфера, вайб. Там може бути 6–7 пунктів, а коли ми сідаємо писати, воно все зазвичай складається саме так, як ми і прописали.
Про характеристику своєї музики
Мені важливо, щоб музика була сексуальною та веселою. Я взагалі починав свою діджейську і продюсерську кар’єру з хіп-хопу, досі багато його слухаю. Зараз почав знову писати біти. Вже давно думаю над тим, щоб зробити свій хіп-хоп-проєкт. Бувало, коли я писав танцювальну музику, а потім розумів, що з цього вийде прикольний хіп-хоп-біток. І навпаки теж бувало.
Про діджейську кар’єру і те, наскільки швидко влився в тусовку
Я сам цього не хотів, просто мені написали мої кенти, Паша Палій і Антон Вербищук, які напередодні писали статтю про мене як про модного школяра для смішного медіаресурсу «Свiкд». Коли я був на першому курсі університету, вони мені сказали: «Саня, ми робимо дискотеку, давай у нас пограєш». Я кажу: «Чуваки, я не знаю, як тут все робиться, все це складно».
А вони кажуть: «Просто скачай Traktor, розберешся». Я скачав Traktor і розібрався. І так воно все почалося. Потім мій покійний друг Ілля показав мені, які кнопки що означають на вертушках. Я в принципі всьому навчився методом тика — і в написанні музики, і в діджеїнгу. Далі я довго ходив на всі дискотеки, на всі афтепаті, з усіма знайомився, і якось так склалося.
Звісно, важливо ходити на дискотеки, щоб тебе бачили, не забували, хто ти такий. Але є багато діджеїв та продюсерів, які сидять вдома, пишуть собі «на крису» музон, і ніхто їх не бачить, ніхто не знає, що вони його роблять. Так теж можна, та простіше одразу по всіх фронтах бити.
Про викладацьку практику
Мої друзі з «Культури звуку» запропонували викладати на студії і одразу у мене з’явилися учні. У мене буває 3–4 уроки, іноді 7–8. Мені дуже подобається викладати, я за ці пів року сам для себе вікдрив багато нових фішок. Для мене було неочікуваним, що дівчата набагато краще відчувають усе, ніж хлопці. Коли до мене прийшла моя перша учениця, я подумав, що буде складно їй пояснити про техніку. А насправді мені набагато простіше все пояснити дівчатам, ніж хлопцям.
.