Тексти

11 цитат українських пісень, з яких пропонуємо зробити татуювання

Юрій Береза

Татуювання — справа серйозна. Принаймні так вважають батьки, які кожного разу на твоє бажання щось набити кажуть: «Ти розумієш, що це на все життя?! Навіщо воно тобі?!».

Але що робити, якщо ти дуже любиш сучасну українську музику так, що аж у грудях пече? В усіх проявах! Від придуркуватої естради до складних експериментів, які більше схожі на товсті книжки з філософії.

Спеціально для тих, хто палко любить і українську музику, і татуювання, редакція СЛУХ зробила ескізи. Ну, і пояснили їх, куди ж без глибинного сенсу? Забирайте собі.

Михайло Поплавський — Юний орел

Revo з двома крапками на банці, цигарки «Київ», кежуал-стиль за знижками від знайомих, які барижать одягом — саме такі атрибути «юного орла» нашого часу.

Слухати 🔊

Stoned Jesus — I’m The Mountain

«Я — гора»

Гора — це сила. Гора — це мудрість. Гора — це рішучість. «Гора» — це магазин для альпіністів у Житомирі. Якою горою ти будеш сьогодні — вирішувати тільки тобі.

Слухати 🔊

LATEXFAUNA — Surfer

«ТА ТИ ШО»

Фрази «Та ти шо» та «Шо ти, дядя» в сучасній Україні важливою частиною культурного коду. А ще й позивним, завдяки якому можна зустріти земляка на чужині.

Слухати 🔊

Курган & Agregat ft. Tapolsky & VovKING — ЕНЕРГІЯ

«Дебільна музика — моя енергія»

Недавно дізналися забавний факт. Музика, яка в усьому світі вважається guilty pleasure, в Україні є нормою. А іноді абсолютом.

Слухати 🔊

alyona alyona — Мамин суп

«Мамин суп [був заговорений нею] на щастя, на долю, на довгії літа»

«Не забывай свои корни, помни», — казали колись в жарт, натякаючи на батьківщину. Майже через 20 років в Україні з’явився свій аналог — мамин суп. Та, звісно, татів борщ.

Слухати 🔊

Павло Зібров — Марина

«Марина, Марина, любов моя єдина»

Кохання може набувати різних форм — від віршів до татуювань. Набити ім’я «другої половинки» — не соромно. Але ніколи не робіть татуху на кшталт «Мой хозяин — Андрюшка Решетников». Можете загуглити, але не радимо.

Слухати 🔊

Олег Винник — Плен

«Я у твоих колен расцвету цветами»

Найчастіше тексти українських естрадних виконавців можуть бути постмодернізмом не гірше, ніж у Бенксі. Або принаймні так само круто.

Слухати 🔊

Іван Дорн — Не надо стесняться

В епоху сумнівної цензури в Facebook і Instagram соски обов’язково мають десь бути. Бажано з цитатою-мотивашкою. Така в нас є.

Слухати 🔊

MARUV — Siren Song

BANG!

Легенда каже, якщо набити цю татуху, то ніколи не поїдеш на «Євробачення». Тому винятково на свій страх і ризик.

Слухати 🔊

Потап і Настя Каменських — «Крепкие орешки»

Ця татуха не дає ніякої гарантії на зустріч із Потапом чи Настею. Чи Брюсом Віллісом. Від невдалих стрибків через паркан вона теж не захищає.

Слухати 🔊

DURA

Унікальний випадок, коли людина зробила собі татуювання, а воно стало обкладинкою альбому. Чому? Бо тому що.

Слухати 🔊

Ілюстрації: Яна Рудик

Читайте також про 8 кліше фотосесій, які ми благаємо вас не повторювати.