СЛУХ

Тексти

СЛУХ iде.
Що це і хто його робить?

Максим Сердюк

Онлайн-журнал «СЛУХ» — це новий етап у житті квиткового оператора Concert.ua та онлайн-видання Muzmapa.in.ua. Точніше, це історія людей, які об’єднались щоб створити по-справжньому унікальний досвід. Причому як для нас, так і для українського читача.

Онлайн-журнал «СЛУХ» — це новий етап у житті квиткового оператора Concert.ua та онлайн-видання Muzmapa.in.ua. Точніше, це історія людей, які об’єднались щоб створити по-справжньому унікальний досвід. Причому як для нас, так і для українського читача.

Декому це може здатись дивним і викликати багато питань. «Великий і популярний квитковий оператор та маленьке інді-видання? Що за фокуси?». То що ж таке «СЛУХ»? Чому він з’явився?

Час та власний досвід показали, що українські музичні ЗМІ продають лише новини та музичні смаки своїх редакцій. Ніхто не хоче називати речі своїми іменами або робити контент, який запам’ятовується.

Прийшов час, коли тонни сухого тексту з фотографіями артистів вже нікому не потрібні і не цікаві. Українські музичні медіа не завжди можуть запропонувати те, що потрібно і артистам, і організаторам, і читачам — нову емоцію, новий досвід і новий погляд на все, що на слуху прямо зараз. По-справжньому розважальний та аналітичний контент — це швидше розкіш, ніж константа.

Причина дуже прозаїчна. Популярні музичні ЗМІ України монетизувались за рахунок спонсорства і завдяки цьому залишились у своїй затишній зоні комфорту. Однак аудиторія всіх ЗМІ, в тому числі і Muzmapa — це практично одні й ті самі люди. Їх кількість зростає дуже повільно і здебільшого зав’язана на особистих знайомствах. Час сприймати факти дійсності: культура споживання інформації протягом кількох років залишається на одному рівні.

Майбутня історія онлайн-журналу «СЛУХ» — це не рецензування улюблених альбомів чи переписування прес-релізів. Це не верещання про деколи сумнівні перемоги або ниття про зраду. «СЛУХ» — не зброя андеграунду чи знаряддя поп-культури.

Наша мета — створити щось нове і свіже, зацікавити в музичній культурі та індустрії через новий для українського ринку контент. Ми хочемо дискусій серед поколінь і поглядів, смаків і вподобань. Ми хочемо виштовхнути український музично-медійний простір із напівсонного існування.

«СЛУХ» — це запит суспільства, який уже давно висів у повітрі. Це бажання змінити сприйняття музичної індустрії і саму індустрію. «СЛУХ» — це можливість вибору. І цей вибір з’являється завдяки спільним поглядам та бажанням команди Concert.ua і редакції Muzmapa.in.ua.