Тексти

10 найкращих кліпів гурту Rhye, який незабаром зіграє в Києві

Максим Комлєв

Напередодні першого концерту Rhye в Україні розповідаємо про їхні кліпи, що в 2012 році запустили хайп навколо гурту, який довгий час не показував обличчя і спілкувався зі слухачами лише піснями та картинками.

Перший кліп Rhye на пісню Open вийшов у лютому 2012-го. Протягом майже чотирьох хвилин у кадрі парочки, займаються коханням — ідеальна музична еротика, в якій головну роль завжди грають чоловік та жінка.

Кліп на другий хіт The Fall показує нам пару, яка вже давно разом. Вона стає дорослою, а він хоче залишити в їхніх відносинах легкість перших побачень. Щемлива історія з красивим фіналом.

Перед виходом дебютника Woman пісня Open отримала ще один кліп. Тут режисер розкриває типову історію розуміння стосунків двома людьми в парі.

Відео на пісню Please з другого альбому Blood дивує своєю простотою. Чорно-біла картинка? Дим? Плавні рухи танцівниць? Саме тут Майк Мілош вперше виходить з тіні.

Blood був більш танцювальним записом, ніж Woman, тому й кліпи на його пісні вийшли так само динамічними. Count To Five — яскравий доказ цього.

Ніжна пісня, що до Дня закоханих отримала красивий кліп, який більше нагадує короткометражний фільм із сумним завершенням.

Нехарактерна для Rhye пісня Phoenix з качовим басом отримала кліп, який вибивається зі стилістики попередніх робіт. Привабливі жінки, дім посеред лісу, танці — незрозуміло, але красиво.

Восени минулого року гурт випустив пісню Hymn із помпезним оркестровим аранжуванням. У кліпі все набагато лаконічніше — одинока жінка, що блукає природою.

Центральною піснею останнього альбому Rhye можна вважати чуттєву композицію Needed. Кліп повертає нас у часи Blood і танців, тільки тепер усе набагато драматичніше.

БОНУС
Важко не згадати перше відео на YouTube-каналі гурту, з якого все почалося. Саме він є квінтесенцією емоцій, які викликають пісні Rhye. Просто подивіться на кохану Майка Мілоша, для якої він виконує пісню Open і уявіть, яка магія буде творитися на концерті в Україні. До зустрічі 21-го червня.

Читайте також: чому гурт Rhye робив музику та уникав всього, що з нею не пов’язано.