Тексти

«Дай підключитись»: 5 типів людей, які вмикають музику на домашніх тусовках

СЛУХ
ПАРТНЕРСЬКИЙ
МАТЕРІАЛ

У 2020-му такої кількості домашніх вечірок (чи як раніше їх всі називали — вписок) у нас ще не було. Коли на вулиці холодно, вони стають особливо душевними — друзі збираються вдома, грають у настолки та, звичайно, слухають музику чи танцюють.

Але в один момент на роль локального діджея починають претендувати всі, а місце біля колонок стає ареною битви. Разом із Sony ми визначили типи поведінки людей, які ставлять музику. Впізнавайте себе 🙂

У кінці матеріалу шукайте плейліст для домашньої вечірки, який ми склали для вас. А щоб усе звучало, як треба, зверніть увагу на нову лінійку портативних колонок з потужними басами EXTRA BASS від Sony.

Той, що ламає вайб
Рівень конфліктності: максимальний
Якість музики: не має сенсу, бо настрій вже не повернути
Згадайте свою найкращу тусу. Градус настрою зростає, нові гості завалюються на хату, всі слухають треки, один переходить в інший, усе комфортно й атмосферно. Аж раптом хтось підходить, вимикає плейліст і врубає СВОЮ музику, руйнуючи весь вайб.
Як показує практика, катастрофа трапляється в найменш підходящий момент, коли атмосферу вечірки вже налаштовано. Щоб уникнути цього, треба призначити відповідального за музику заздалегідь та обговорити вподобання кожного.

Сноб / Проти всіх
Рівень конфліктності: середній
Якість музики: ніхто не знає — він тільки скаржиться і не пропонує щось ввімкнути
На вечірці буває персонаж, якому все не так: їжа не подобається, напої не смакують, антисептик не з тим запахом, ще й музика не заходить.
Замість того, щоб піти з вписки, представник типажу ходить із кислою міною, заважаючи іншим. Поки друзі відпочивають, він втикає в телефоні, закрившись на балконі, щоб не чути плейліст вечірки.
Незадоволений життям буде насолоджуватися власним его, супроводжувати кожен випадково почутий трек характерним цмоканням і писати друзям у телеграм: «На вечірці грає таке лайно…».
Важливо не зірватися, щоб не послати такого гостя куди подалі.

Знайомий знайомого
Рівень конфліктності та якість музики: абсолютна лотерея
Ліві тип чи подруга, які на вписці опинилися випадково або прийшли за компанію, ще й без маски.
Вони тиняються по квартирі, особливо ні з ким не спілкуються. Самотні рейнджери можуть у будь-який момент перетворитися на «тих, що ламають вайб» і почати ставити своє музло. Виглядає дивно: «діджей» не розуміє, що не так, а інші не знають, як натякнути знайомим знайомих зганяти в магазин, щоби потім не пускати назад.

«О-о-о, зараз буде»
Рівень конфліктності: середній
Якість музики: для них — найвища
Усі ми проходили через це. Коли вже добряче «веселий» гість з типовим «ну тільки один трек» вмикає його та крутить по колу улюблені 30 секунд. Змушує всіх оцінити гітарне соло, відчути глибину тексту чи якийсь інший супер важливий момент.
Коли всі вже задовбалися, «діджей» вмикає нову пісню, обіцяючи «ну ще один раз і все», і схема повторюється знову і знову. Такий собі музичний хорор.

Закохана парочка
Рівень конфліктності: відсутній, якщо лишити їх двох у кімнаті з дверима
Якість музики: зрозуміла тільки цим двом
Зірки зійшлися. На вписці він знайшов її, а вона — його. Можливо, на все життя, а може й на один вечір. Трохи розмов, і виявляється, що музичні смаки в них сходяться, проте не відповідають тому,, що грає на вечірці. Разом парочка забуває про друзів і тусовку, ховається по кутках, ділиться улюбленими треками та не тільки.
В принципі, найменш болючий для вписки типаж. І собі розважаються, і інших не чіпають.

Ми зібрали ідеальний плейліст дя вечірки на різних платформах. Вмикайте та додавайте собі:

Ми зібрали ідеальний плейліст дя вечірки на різних платформах. Вмикайте та додавайте собі:

Сподіваємося, улюблені зимові вписки таки не доведеться ставити на холд. Але й не забувайте, що вірус досі не відступив, тому рекомендації для профілактики захворювання не втрачають своєї актуальності.
Щоб зайвий раз не конфліктувати через музику на тусовках, врубайте наш універсальний плейліст на портативних колонках Sony SRS-XB23/33/43. Вони й справді створені для найкрутіших вечірок:

  • Чистий звук та потужний EXTRA BASS™ розкачають будь-яку аудиторію.
  • Водостійкі, не бояться пилу та ударів
  • Пульсуюче підсвічування у моделях SRS-XB33 та SRS-XB43 додає клубної атмосфери
  • Доступне підключення до 100 сумісних бездротових колонок через BLUETOOTH® та їх повна синхронізація у звучанні та світлових ефектах
  • Кнопка LIVE SOUND активує тривимірне звучання, як на концертах
  • Жодних дротів: заряду акумулятора вистачить на всю ніч!*
*SRS-XB23 забезпечує відтворення до 12 годин роботи від акумулятора та до 10 годин в режимі EXTRA BASS™. Моделі SRS-XB33 та SRS-XB43 забезпечують відтворення до 24 годин роботи від акумулятора та до 14 годин роботи від акумулятора в режимі EXTRA BASS™.
Фото: Данил Привет