Тексти

У Києві виступить Partiboi69 — епатажний діджей та блогер. Це 5 його роликів, які варто подивитися

Єлена Побочій

Один із найзагадковіших персонажів мережі, діджей, репер, духовний лідер і майстер кінних бойових мистецтв Partiboi69 виступить в київському клубі ARSENAL XXII вже цієї суботи — 16 жовтня.

Популярність у світі він здобув завдяки нестандартному, м‘яко кажучи, контенту на своєму YouTube-каналі — під кожний трек австралієць знімає епатажні сатиричні відеоролики. Там розгортаються основні події історії Partiboi69, виходять нові треки та одиночні або b2b лайв-сети з вражаючим бекграундом.

Ось декілька відео, які ви могли пропустити, але які точно варті вашої уваги (та декількох нервових клітин).

Partiboi69 — Dip on the Dancefloor

Це одне з перших відео на YouTube-каналі Partiboi69. До речі, тоді музикант ще мав нік Stingray і загалом створював треки та відеокліпи до них. Dip on the Dancefloor став першим бенгером, зібравши сотні тисяч переглядів. 

У відео герой непритомніє від запаху рідини для компакт-дисків та уявляє себе на танцполі. При цьому рідина для дисків викликає у персонажа асоціацію з невідомим білим порошком. Звучить дивно? Виглядає теж.

The Evolution of Music (Performed on Recorder)

А ось хвилинка історії від загадкового Partiboi69. Завдяки цьому відео та лиш одному інструменту ви дізнаєтесь, які метаморфози спіткали музику, з чого все починалось, як вона звучить зараз. Приготуйтесь до звуків чуттєвої сопілки.

Always Keep It 69 (Unprotected video)

Partiboi69 як любовний гуру не міг обійти тему стосунків, зокрема сексуальних. У цьому відео він зі своєю напарницею дасть вам одну, найціннішу пораду: «Always keep it 69 and unprotected», якщо ви розумієте, про що йдеться 😉 

А якщо не розумієте, то герой-коханець продемонструє вам це у відео. До речі, якщо вам цікаво, які студії випускають такі треки, то все це відбувається на власному лейблі Partiboi69 — Unprotected Records.

Partiboi b2b KETTAMA — House, Electro and Techno Set Live from the Stingzone

Це включення з храму Partiboi69 — the Stingzone. Саме тут відбувається магія музики та зеленого екрану та створюються неймовірні перфоманси. Першим гостем the Stingzone став діджей KETTAMA, який, окрім своєї музичної підбірки, також продемонстрував навички бою з секс-іграшками.

New Balance 624 Demo Tape

Насправді ми мало що знаємо про загадкового Partiboi69. Але, безумовно, можна стверджувати три речі: він любить гетто-хаус, коней та кросівки New Balance — вони майже у кожному відео не лише на ногах, але й на шиї та музичному обладнанні діджея, ще й цей демотрек та відео присвячені новій парі кросівок моделі 624. 

Невідомо, чи платять New Balance за такий продакт-плейсмент, але фани Partiboi69 одноголосно стверджують, що кращої реклами кросівок не бачили.

Читайте також про головні концерти жовтня в Україні.