Тексти

Можна все: 10 фактів про онлайн-концерти

Іван Марунич
Максим Комлєв

Онлайн-концерти зараз усюди, і це чудово. СЛУХ теж долучився — уже сьогодні, 24 березня, стартує організований нами марафон. Звісно, онлайн-концерт — це зовсім не те саме, що живий, але і тут є безперечні плюси.

Онлайн-концерт зазвичай є першим досвідом
артиста починати концерт вчасно

Онлайн-концерт — рідкісний випадок, коли виступ починається у зазначений час. Серйозно, таке рідко буває в реальності. Радимо максимально насолодитися такою можливістю.

Найвірніші фанати займають місце
перед ноутбуком з самого ранку

Тепер не треба бігти на перше метро, щоб зайняти чергу біля клубу чи Палацу Спорту. Не треба нервуватися, коли хочеться збігати за їжею чи в туалет. Але завести будильник чи поставити нагадування зайвим не буде.

Якщо торкаєтесь через екран музиканта,
у кімнату не заходить охоронець і не виводить з хати

Мрія усіх палких фанатів і фанаток. На концерті хочеться доторкнутися, обійняти, спіймати улюбленого артиста? На заваді завжди стоїть він — охоронець. Що ж, під час онлайн-виступу ви можете реалізувати всі тактильні мрії. Тільки двері в кімнату зачиніть.

Якщо глядачі біля екранів після останньої пісні голосно кричатимуть «на біс», трансляція поновиться на пару пісень

Але це не точно. Перевірити це зможете вже сьогодні, 24 березня, під час виступу KRUTЬ у нашому марафоні. Дивіться трансляцію за посиланням. Початок — 20:00.

Ти нарешті реально дивишся концерт,
а не знімаєш його на телефон

Рефлекс, від якого важко позбутися — знімати концерт на телефон. Наступний рівень — знімати його в прямому ефірі. Але зараз такою можливості у тебе не буде, тому розслабся, відклади гаджет і просто насолоджуйся концертом.

Після романтичного виступу легко зразу перейти до справи

Концерти бувають різними. Після одних хочеться забутися, після інших — закритися з кимось надовго в кімнаті з ліжком, щоби ніхто не заважав. Але знаєте: добиратися додому, таксі, метро — від цих переміщень бажання поступово згасає. Інша справа — онлайн-концерти, коли ти вдома. Як-то кажуть, все під рукою.

Можна випити безкоштовний коктейль на кухні в будь-який момент

В улюблених пропорціях, з широким вибором складників (залежить від вашого бару чи холодильника) і справді безготівковим розрахунком. Ще й чайові не треба залишати.

Нікому не заважаєш, коли знімаєш сторіс

Нарешті, трясця! Нарешті це станеться. Можеш навіть зробити онлайн-трансляцію онлайн-концерту, прости Господи. Нам все одно!

Можна відкрити ще одну вкладку з текстами та підспівувати караоке

Співай так, ніби ніхто не бачить, — це придумали якраз для онлайн-концертів. Тож пустіть свою душу на свободу, нехай сусіди зрозуміють, з ким мають справи.

Під час концерту можна слемитися з котом

Або з собакою, або з папугою, або з дівчиною чи хлопцем. Головне — не перестарайтеся. Опинитися зараз у лікарні не хоче ніхто.

Читайте також про 10 помилок, які ми благаємо не повторювати під час живих концертів.