Тексти

ТЕСТ. Чи зрозуміли ви останній кліп MONATIK?

Максим Комлєв

Незабаром MONATIK стане першим українським сольним артистом, який виступить на НСК «Олімпійський». На своєму найбільшому концерті 1 червня співак презентує новий альбом «Love It Ритм». Яким він буде, можна судити з однойменної пісні, презентованої сьогодні.

Разом із нею вийшов кліп, наповнений танцями різних ритмів від різних героїв.

Ми підозрюємо, що MONATIK та його команда заклали тут певні смисли та алюзії на життя співака та його шлях до успіху. Образ, одяг і навіть рухи танцюристів — у кліпі важлива кожна деталь.

Пропонуємо разом розібрати відео через тест, у кінці якого ви отримаєте можливість виграти 2 квитки у Golden Fan на Stadium Show «Love It Ритм».


На початку кліпу нам показують дивного хлопця, який танцює десь на поверхні землі. Він точно не з цієї планети. Що цей інопланетянин тут забув?

Хлопець у кадрі схожий на циркового актора. Відомо, що коли MONATIK переїхав до Києва, то деякий час викладав танці циркачам.
Хлопець у кадрі — наче не з цієї планети. Типова історія про те, як люди з регіонів переїжджають до Києва і він здається їм іншим світом.

Правильно!

Ні!Рухаємося далі. Дівчина в рожевому граційно танцює, її плаття красиво майоріє від вітру. При цьому вона сидить на машині, в якій спить молодик. Що за нафіг?

Дівчина — це кохана Дмитра, якій він пообіцяв досягти успіху в Києві. Але вона його кинула через те, що хлопець лінувався.
MONATIK їхав до Києва за мрією, яку в кліпі уособлює красива дівчина. Але на початку шляху йому довелося ламати себе та боротися з лінощами.

Правильно!

Ні!


Чи то одна з «Людей Ікс», чи то героїня з всесвіту DC, дівчина з вогнем точно не просто так з’являється.

Можна вічно дивитися на три речі. Вогонь — серед них.
Дівчина-вогонь — це муза, ідея успіху, якою ти гориш.

Правильно!

Ні!


Одна зі сцен кліпу відбувається в бібліотеці...

Звичайно. Очевидна ілюстрація того, що в житті треба постійно навчатися та розвиватися.
У бібліотеці MONATIK познайомився з Миколою Бойченком, з яким заснував гурт Monatique. Уже потім Дмитро пішов у сольну творчість.

Правильно!

Ні!


Сексапільний ковбой норовить показати, хто тут батя. Якось не в’яжеться з теперішнім образом MONATIK. Що тут забув цей герой?

Стереотипно маскулінний образ є стереотипним для сучасного поп-співака. MONATIK не хотів бути таким, вірив у себе і досяг успіху без типових мачо-пісень.
Цей ковбой — наче внутрішній герой, до якого MONATIK намагається дотягнутися. Ходулі не допомагають, він падає, але встає та продовжує свій шлях.

Правильно!

Ні!


Переходимо до найбільш динамічної частини кліпу. MONATIK на крилі літака — це прикол про відомий енергетичний напій чи щось більше?

Хтось на коні, а він — на крилі. Метафора про відчуття радості, яке дарує візуалізація мрій.
Monatik уявляє себе успішним гастролером, який проводить більшість часу в рейсах між країнами.

Правильно!

Ні!


Ще одна сцена з літаком. Але тепер вже MONATIK у салоні. Навколо співака — закохані глядачі. Щось це нам нагадує...

Ці люди — глядачі талант-шоу, на які на початку кар’єри ходив Дмитро.
Знаю! Пасажири літака — це перша аудиторія, якій сподобалися пісні співака.

Правильно!

Ні!


Короткий кадр із засмаглими чоловіками, які на секунду вискакують з-за завіси в літаку, несе в собі набагато більше сенсу, ніж може здатися.

На тих самих талант-шоу журі не вірили, що Дмитро зможе досягти успіху. Зараз вони дивуються його досягненням.
Чоловіки в кліпі з’являються раптово, як ідеї в музиканта. Вони постійно сидять у голові та перегріваються. Звідси й засмага на обличчях.

Правильно!

Ні!


Впізнали? Це той самий ледар, якого ми бачили на початку кліпу. У цій сцені він знову спить, поки його хтось кудись тягне. Знову метафора?

На шляху до мети є ризик зупинитися, забити на все та повернути назад. У такі моменти важлива підтримка близьких людей.
Бувають моменти, коли в тебе й твої ідеї не вірять, і це дуже сумно. Та головне — це вірити в них самому.

Правильно!

Ні!


Одна з фінальних сцен кліпу показує нам скажений натовп людей, який кудись поспішає. Ніби їм просто необхідно встигнути на щось дуже важливе. На що натякає співак?

Поганий той артист, що не бажає зібрати стадіон. Натовп у кадрі — це десятки тисяч фанів, які чекають на концерт Monatik на столичному НСК «Олімпійський».
Якщо в літаку людей було мало, то тут вже їх набагато більше. Вони символізують успіх, якого нарешті досяг MONATIK.

Правильно!

Ні!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

ТЕСТ. Чи зрозуміли ви останній кліп MONATIK? (ми самі прифігіли)

Результат: %%score%% з %%total%%

%%description%%

%%description%%

Loading...