Monatik

Тексти

MONATIK святкує 33 роки: дивимось 10 найкрутіших виступів співака

Максим Комлєв

Сьогодні святкує день народження один із головних поп-співаків України, який влітку збере свій перший стадіон. Згадуємо найкрутіші лайви MONATIK та дивимося презентацію нової пісні з майбутнього альбому.

1

Три роки тому MONATIK випустив свій проривний альбом «MONATIK Звучит». Презентація у Києві пройшла на літньому майданчику Roof. Невелика сцена, кілька тисяч людей. До анонсу концерту на стадіоні залишалося два роки.

2

Того ж року співак виступив на премії «VIVA! Найкрасивіші», де виконав пісню «Вечность». Але перед цим MONATIK зачитав щемливий вірш, який кожен може трактувати по-своєму.

3

Але, звичайно, одним із найкрутіших виступів 2016-го став спільний перфоманс із Вєрою Брежнєвою на M1 Music Awards. Про цей органічний мешап із двох хітів ще багато говорили після церемонії.

4

Уже в 2017-му розміри сцени співака помітно виросли. Восени він презентував нове концертне шоу Vitamin D у столичному Палаці Спорту.

5

Наступного року MONATIK не давав великих концертів у Києві, проте часто виступав на популярних ТВ-шоу. Зокрема, на «Танцях з зірками», де він виконав спільною з Надєю Дорофєєвою пісню «Глубоко».

6

Камуфляжний перфоманс із новим треком «То, от чего без ума» на M1 Music Awards — топ.

7

Рівно рік тому в свій день народження MONATIK виступив з видатною українською співачкою Ніною Матвієнко у день «Вечора прем’єр з Катериною Осадчою».

8

Для ще одного виступу на премії «VIVA! Найкрасивіші» співак запросив учасників шоу «Голос. Діти». Переможницею останнього сезону конкурсу стала Данелія Тулешова з команди MONATIK.

9

Пам’ятною для співака стала церемонія нагородження YUNA-2018. Тоді MONATIK отримав три нагороди, зокрема за найкраще концертне шоу. Його виступ на премії пройшов без масштабних постановок, але викликав не меншу реакцію. Відвертий вірш-послання близьким та коханим людям у майбутнє став одним із головних моментів вечора.

10

На YUNA-2019 співак також не залишився без нагород. MONATIK забрав статуетку за «Найкращого виконавця» року та презентував пісню «С.О.В.А», яка, вочевидь, увійде до майбутнього альбому. Його презентація в Києві відбудеться на НСК «Олімпійський». Вперше український сольний виконавець збере найбільший стадіон України.

Читайте також про найкращі живі виступи на шоу Tiny Desk.