Тексти

Ерон-дон-дон: слухайте 5 найкращих ігрових саундтреків з дитинства

СЛУХ

Бути геймером — ще той кайф. По-перше, граєш в улюблені ігри, по-друге, відкриваєш для себе нову музику. Адже саундтреки до ігор завжди були джерелом поповнення плейлістів.

Періодично визначаються найкращі звукові доріжки, створені спеціально для ігор. Разом із MOYO розказуємо про саундтреки, що найчастіше потрапляють до топів, складених самими гравцями або професійними музикантами.

Grand Theft Auto: San Andreas
Ті, кому зараз трохи більше за 20, чудово пам’ятають тематичну пісню для цієї гри. Її написав шотландський композитор Майкл Гантер, його мелодію почали активно використовувати в різноманітних музичних вікторинах, інтелектуальних змаганнях, присвячених комп’ютерним іграх і мемах.
Silent Hill
Моторошній грі — відповідна музика. Цей саундтрек дуже чітко доповнює атмосферу Silent Hill. Власне, музика тут — один із основних елементів сюжету. Тому не дивно, що автор Акіра Ямаока давав окремі концерти з саундтреком гри.
Наразі тема Welcome to Silent Hill — це не просто заставка, а самостійний музичний продукт.
Assassin’s Creed 2
Данський композитор Йеспер Кюд написав епічний супровід гри, який приємно слухати й просто фоном. Найкраще напружена заставка звучить у стереонавушниках, які використовують геймери. Така гарнітура доступна для замовлення в MOYO.
Fallout
Головний саундтрек до цієї гри було створено за участі симфонічного оркестру, а ще в ній можна знайти десятки композицій, яким точно знайдеться місце у плейлістах для відпочинку чи занять спортом. Окремої уваги варте радіо в третій частині Fallout. Існує вебсайт, на якому можна послухати улюблені композиції з гри в режимі онлайн.
Need For Speed
Хто тут не ганяв на тачках нічними вулицями, відчайдушно відкриваючи нові запчастини після перемог? Хоча б в одну гру з серії Need For Speed грали всі, але навряд чи хоч одній музичній композиції вдасться перевершити тему Get Low з Need for Speed: Underground.
Цей трек — своєрідний символ епохи. Раніше вона звучала в усіх комп’ютерних клубах, вуличних кафе та навіть нічних розважальних закладах.
Звичайно, на цьому список гідних уваги ігрових саундтреків точно не завершується, але це вже зовсім інша історія.