Тексти

Каньє Вест випустив альбом про Бога. Як він до цього прийшов?

Максим Комлєв

Каньє Вест нарешті випустив альбом Jesus Is King. Нова робота репера — результат його персональної реабілітації або чергове підтвердження того, що Каньє не з цієї планети.

Бог і віра — цим темам присвячено новий альбом репера. До таких метамфорфоз Каньє Вест не прийшов просто так. За останні кілька років з ним сталося стільки лайна, що вистачить на кілька альбомів.

Ми згадали події в житті репера, які привели його до Бога.

Серпень, 2016

Старт туру на підтримку The Life of Pablo. 2-го жовтня, під час концерту в Нью-Йорку, репер припинив виступ через звістку про напад на його дружину Кім Кардаш’ян у Парижі. Найближчі дати в турі були скасовані, але вже 7-го числа Каньє Вест зіграв концерт у рідному місті Чикаго.

Листопад, 2016

19 листопада на концерті в Сакраменто репер виконав лише три пісні та пішов зі сцени. Наступні 21 дата в турі були згодом скасовані. Причиною були названі стрес та емоційне виснаження.

 

Згодом Каньє примусово поклали до психіатричної лікарні. Лікарі відмічали в нього галюцинації та прояви параної, причиною яких міг стати напад на його дружину.

Квітень, 2018

Після відносно спокійного року навесні 2018-го Каньє Вест повідомив, що найближчим часом вийдуть п’ять спродюсованих ним альбомів. Два з них — його власні (сольний і спільний з Kid Cudi) і нові роботи Pusha T, Nas і Teyana Taylor.

 

Перед серією релізів він дропнув трек Ye vs. the People, в якому знову підтвердив свою підтримку Президенту США Дональду Трампу. За це Каньє неодноразово прилітало від колег по цеху, слухачів, друзів і навіть членів родини.

Вересень, 2018

Далі репера занесло в нову гру під назвою «вгадай, коли вийде альбом». У середині вересня Каньє раптово заявив, що новий альбом Yandhi вийде 29 числа. Звичайно, цього не сталося — реліз відклали на 23 листопада. Альбом так і не вийшов, незважаючи на те, що репер поїхав доробляти, переробляти чи писати його в Африку.

Слухайте на цифрових майданчиках: Apple Music, YouTube Music, Deezer, Google MusicSpotify.

Шо буде далі у творчості Каньє Веста, знає тільки він (і, можливо, Бог?). Не виключено, що після виходу нового альбому з екстравагантного репера-візіонера він остаточно перетвориться на госпел-співака чи пастора, що понесе світло в кожну хату. Тим цікавіше чекати на новини.

Читайте також про трьох легенд панк-року, які знищили себе до останку.