Головна ТекстиНовиниНова музикаВідеоПідтримай нас

Інтерв'ю

Дмитро Авксентьєв (Koloah): про місця сили, римський Пантеон і любов до Кропивницького

СЛУХ
24 Вер 2020
ПАРТНЕРСЬКИЙ
МАТЕРІАЛ

Електронний музикант Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu, Tropical Echobird) зіграв свою нову програму на території величної Кам’янець-Подільської фортеці, яка з XIV століття має репутацію «побудованої рукою Бога» завдяки неприступності, яку спільними зусиллями створили природа і людина. Виступ відбувся в рамках проєкту EVE8 за підтримки Українського культурного фонду.

Koloah розповів нам про енергетику карпатських лісів, її вплив на його музику та важливість переживання ностальгії.

— Найулюбленіше місто світу і місце в ньому?

Обожнюю Київ. Люблю його вайб і ритм. Київ по-своєму унікальний. Одеса, наприклад, досить повільне місто, це такий «південний стиль», український Лос-Анджелес. Київ в міру швидкий та зібраний, водночас провінційний, тихий і повільний, якщо порівнювати з іншими столицями світу.

Темп Києва мені дуже підходить, він не змушує крутитись, як білка в колесі. Завжди є час для того, щоб перевести дух і насолодитися його красою. Барселона і Берлін мені теж в принципі підходять, але я там давно не був. А коли знаходжуся у цих містах, мені завжди хочеться повернутися до Києва.

— З яким українським містом чи локацією ти асоціюєш свою музику?

Мені здається, це карпатські ліси. Це досить містичні місця з найсильнішою енергетикою. У мене кілька різних музичних проєктів і кожен звучить по-різному. Однак якщо говорити про якусь спільну, єднальну атмосферу, то це атмосфера гір. Музика звучить там по-іншому.

Я дуже люблю Карпати. Я вже років 6 їжджу туди ранньою осінню спостерігати за атмосферою. Це ритуал, який я випадково для себе знайшов із першої ж поїздки. Це моє місце, я дуже комфортно себе там почуваю.

Є відчуття тривоги від гроз та дощів, є умиротворення через відсутність людей, над будинками і над тобою підносяться гори… Це і лякає, і зачаровує одночасно, і налаштовує мене на певний настрій. Я фіксую цю атмосферу і намагаюсь потім передати у своїй музиці.

— Яка історична пам’ятка (будова, замок) справила на тебе незабутнє враження і чому?

Дуже люблю римський Пантеон. Це одна з найдавніших античних будівель у світі. Вражає сама архітектура Пантеону і його акустика. Серце просто завмирає. У Пантеоні, як у горах, захоплює дух.

— Про подорожі містами України

У кожному місті є свій дух і своя атмосфера. Я дуже люблю свій рідний Кропивницький, навіть їздив туди раз на два тижні. Люблю гуляти по ностальгійних для мене місцях, це дуже надихає і впливає на мою музику, в якій є багато ліричних мотивів.

Однак уже десь три роки я не повертався туди. Там усе настільки змінилося, що вже не резонує зі мною.

— Які враження від виступу в Кам’янець-Подільській фортеці?

Все було супер. Я ніколи не був ні в фортеці, ні в самому місті, однак мені там дуже сподобалося. В день зйомки я закривав танцмайданчик на фестивалі Natura від Rhythm Buro, який проходив за Києвом, грав до 6:30 ранку. Після цього я повернувся додому, прийняв душ, сів у машину до Олега Морозова (Riot Division) і ми поїхали у Кам’янець-Подільський.

Я майже не спав, тільки подрімав у машині, наскільки це було можливо, адже говорив із Олегом, щоб він теж не заснув за кермом. Ми приїжджаємо, починаємо тягати апаратуру, палить сонце, потім саундчек — я був дуже втомлений.

Однак коли я почав грати, втома зникла, я відчув великий прилив енергії. Навіть попри те, що грав новий матеріал і не був впевнений до кінця, як все буде звучати. Однак виступ пройшов дуже круто. Енергетика місця і відмінна команда організаторів зіграли свою роль.

— Якби у вас був необмежений бюджет, де б ти дав концерт, в якому місці?

У космосі.

Читайте також інтерв’ю з Дар’єю Колосовою та Nastia про культурну спадщину і архітектуру України.

  • Новини

    Ski Ba Bop Ba Dop Bop! Про Скетмена Джона знімуть байопік30 Бер 2023
  • Новини

    Посмертний альбом Мака Міллера може вийти вже 2023 року30 Бер 2023
  • Новини

    У «Дії» можна обрати членів національного журі «Євробачення-2023»29 Бер 2023
  • Про проект
    © 2023 Всі права захищено.