Однак глибоке знайомство з Gorillaz сталося на дніпропетровському речовому ринку з дивною назвою «Толчок». Він так називався не тому, що був у формі унітаза (точніше, стадіону «Метеор»), а тому, що там було яблуку ніде впасти і він весь був непристойно гігантським. Особливо коли тобі 13–14 років.
Після декількох годин виснажливих пошуків підходящого на мою тендітну статуру одягу, стоянь на картонках та істерик у стилі «не потрібен мені одяг, краще бути Мауглі, ніж жити на цьому довбаному “Толчку”!» я переконав батьків, що пора додому. І на виході з «Толчка» я побачив розкладку з аудіокасетами, серед яких червоним світився знайомий шрифт зі знайомими написом — Gorillaz.
Я взяв касету і побачив на обкладинці своїх мультяшних друзів, що сидять у точно такому ж автомобілі, з якого вони намагалися застрелити ракетами гігантського лося в кліпі 19-2000. І тоді, зрозумівши, що «Толчок» — це доля, я влаштував нову істерику, тому що ця касета мені була потрібна і вкрай необхідна, а грошей у мене в 13–14 років не було. Навіщо мені гроші, якщо майбутнього немає?
Так до мене в руки потрапив дебютний альбом Gorillaz під назвою Gorillaz.