Тексти

Секс з фанатками без прикрас: анонімне інтерв’ю

Данило Панімаш

Ми замислилися, чи існує в Україні культура ґруппі — людей, яких заводить секс із зірками, людей, які чатують на музикантів під готелями, намагаються пробратись у гримерку або їздять з ними у тури, виконуючи обов’язки «польових дружин».

Це анонімна розповідь про секс, музику, сподівання фанаток та життя музикантів. Усі епітети і ненормативна лексика збережені та не мають на меті когось образити за гендерною, сексуальною чи іншою ознакою.

Про українську музичну тусовку

Музиканти — це дружна компанія, і як в будь-який дружній компанії, їм не дуже подобається, коли приводять чужих людей. Тим більше це стосується музикантів знаменитих, адже вони не хочуть, щоб їхня особиста інформація виходила за рамки їхнього кола спілкування. Українська музична тусовка не виняток. В основному музиканти спілкувалися один з одним, якийсь час було негласне правило «не приводити чужих» на будь-які вечірки. Дівчата, які тісно спілкувалися з музикантами, в основному були їх подругами, фотографинями або колегами. Це були дівчата, яких цікавила музика, але не в контексті «я хочу потусити з рок-зіркою» — їм було просто цікаво спілкуватися з такими людьми. Не можна сказати, що це були «тьолки», яких хтось знімав, безбожно трахав і потім викидав. Такого не було.

Про відносини фанаток і музикантів

Фанатки ніколи не набували статусу подруг і до тусовки не потрапляли. Чи то в нас країна така інтелектуальна, але 90% музикантів не захочуть займатися сексом з дівчиною через свій зірковий статус. Вони розуміють, що фанатка бачить в ньому виключно сценічний образ. У нас люди такі, їм поспілкуватися хочеться. А тут музикант розуміє, що фанатка з ним спить і хоче його тільки тому, що він — зірка. Музикантам не цікаво, коли в них бачать м’ясо, а не людину. Безумовно, є чоловіки, які хочуть якось самоствердитися за рахунок дівчат, типу «я охуєнний, я музикант і можу дозволити собі трахати все підряд», але таких меншість. Можливість сексу є в будь-який момент, ти просто показуєш пальцем — і вона йде з тобою. Ти можеш бути потворним, але ти рок-зірка, і це підвищує твій статус.

Я не знаю жодної пари, яка б склалася з музиканта і його фанатки. Взаємини завжди налагоджувалися між друзями, колегами по роботі, можливо, через знайомство в інтернеті, але з фанатками — ніколи. Наші музиканти намагаються знайти партнерку, а не «тьолочку», жінку, яка покохає за те, ким він є насправді.

Про відчайдушну жагу сексу

Є дівчата, які намагаються пробитися за сцену, у гримерку чи готель, через охоронців, аби дістатися зірки. Зазвичай нічого з цього не виходить. Фанаток, яких турбує секс, ніхто не сприймає всерйоз. Один український організатор розповідав про трьох дівчаток — біленьку, руденьку і чорненьку, прямо як гурт «ВІА ГРА». У них є захоплення — вони дізнаються, де зупиняються закордонні музиканти, і намагаються їх підловити. Але, як мені розповідав організатор, ніхто з знаменитостей їх не трахнув. Зате пару разів це зробили їх техніки. Ну хоч щось.

Я дружу з німецьким гуртом Caliban. У них в Україні є своя компанія. Якось ми приїжджаємо у готель, йдемо до ресторану, а за нами починають хвостом йти якісь дівчата. І ось ми сидимо, а вони підкрадаються все ближче і ближче до нашого столика, намагаються  якось звернути на себе увагу, заговорити. Я думаю, що така поведінка виникає від невпевненості у собі. Як і ґруппі, вони намагаються підняти свій статус. Тобі здається, що переспати з зіркою — це круто, і уявляєш, як потім будеш розповідати своїм подругам про те, яка ти крута — спала з тим або з тим.

Про те, як фанатки і музиканти використовують один одного

Немає ніякої патології а-ля «я хочу переспати із зіркою». Це просто психологічний момент, закладений десь у вихованні. До 25 років це повинно минути, адже пріоритети і погляди на життя постійно змінюються. Жінок приваблюють «бедбої». А рок-музикант — це майже завжди «бедбой». А якщо він ще й знаменитий, то цей bad boy стає взагалі мегаохуєнним. І у тебе в списку to do з’являється галочка навпроти пункту «трахнути “бедбоя”». Одного, другого, третього. Такі дівчата вважають, що це вони користуються музикантом, але по факту відбувається навпаки. Це зіткнення чоловічого і жіночого — дівчина думає про те, що вона «поимела бедбоя-музиканта», а він думає про те, що це чергова «тьолочка», яких буде ще тисяча. Чому б не розслабитися, коли є така легка можливість? Це двоє різних світів та поглядів, і кожна із сторін відчуває себе задоволеною. Але так думають лише одиниці.

Про секс на афтепаті

Один мій хороший друг розповідав, що йому просто це не цікаво. На ньому дерли футболки, коли він стрибав зі сцени у натовп, і після концертів на тусовку приходили якісь дівчатка, але йому хотілося поспати. Тим більше після концерту, коли ти емоційно і фізично виснажений. Були історії, коли фанатки, яким вдалося пробратися до об’єкта своїх бажань, роздягалися, лягали у ліжко і чекали. Він приходить, бачить оголене тіло і каже: «В смислє? До побачення».

Більшість українських музикантів настільки захоплені своєю творчістю, що привілеї у вигляді безкоштовних «тьолочок» їх не приваблюють. Ті ж Caliban розповідали, що коли вони приїхали до Москви, до них підійшов організатор і сказав: «Якщо ви хочете горілки і тьолочок, то зараз буде». А хлопці відповідають: «Горілку ми не п’ємо, а дівчата у нас свої є в Німеччині». Ті були в шоці, тому що для них музика — це робота. Їм не потрібні всі ці туси й доступні жінки.

Про фемінізм і рівноправність

В українській музичній тусовці завжди був присутній фемінізм. Якщо ти подруга, то ти — сестричка. За тебе стоять, тебе підтримують, і відносини завжди були рівноправними. Це багатьох дівчат теж приваблювало, адже приємно, коли до тебе ставляться як до рівної. Потрапляючи в тусовку, стаєш її частиною. У будь-якій сфері є як романтичні стосунки, так і секс без зобов’язань, і від цього нікуди не дітися. Якщо ти в компанії і вирішуєш зайнятися з кимось із музикантів сексом без зобов’язань, це вже ваша особиста справа, в яку ніхто не втручається.

Про вагіну та її цінність

Багато жінок на пострадянському просторі вважають, що торгувати вагіною — це дуже добре. Вони сприймають свою вагіну як певну надцінність. Але вони не розуміють того, що чоловіки їх вагіну та їх самих не сприймають з цього ракурсу. Їм здається, що якщо вони пересплять з чоловіком, то його одразу накриє всепоглинальна любов. Жінки такого типу роблять ставку на секс і свою майстерність в ньому. Це романтизація чоловіків. Нас з дитинства вчать, що ти дівчинка, ти повинна вийти заміж за принца. Сучасна пострадянська поп-музика теж впливає на думки жінки, всі ці «найкращі друзі дівчат — це діаманти». Ці казки дуже погано впливають на думки жінки. Дівчата не йдуть до музикантів для того, щоб просто зайнятися сексом — вони хочуть його «вчепити». Але вони не розуміють, що навіть якщо чоловік співає на сцені про палку любов, у житті він може виявитися дуже холодною людиною. Це проблема незадовільного статусу. Наприклад, вокаліст гурту «Стигмата». Про нього можна подумати, що він страшний йобарь-терорист, а насправді це романтична людина, яка дуже любить свою дружину. Багато дівчат цього не розуміють і думають: «Зараз я його закадрю». Проте вони не розуміють, що поваги від цих людей вони ніколи не отримають.

Про те, що відбувається у гримерках

У гримерках нічого такого не відбувається. Наркотики, алкоголь — це невід’ємна частина соціуму і тим більше музичного світу. Але це тільки твій особистий вибір. Ніхто нікому наркотики не підсипає. Алкоголь є завжди, і він легальний, і ніхто не проти забухати і потусити. Це звичайна ситуація, коли збираються люди зі спільними поглядами на життя, спілкуються або сплять один з одним. Гримерка — це тусовка і спілкування.

Про анальний секс з неповнолітніми

Я знаю одного російського музиканта, в якого є фішка трахати фанаток у дупу. Він любить маленьких і худеньких, і навіть намагався мене зняти. І це були дуже тупі підкати, з серії: «Дєтка, я чекаю тебе в своєму номері». Я йому на це відповіла: «Чувак, ти серйозно? Ти обдовбався?». Це якраз той рідкісний виняток із правила, коли музикант користується послугами фанаток. Він дуже харизматичний, але вподобання у нього були до неповнолітніх — 16-17 років. Типу вони маленькі і простіше ведуться на рок-зірковість. І вони дійсно легко ведуться. Вони приходять до нього, він їбе їх у дупу, а потім вони йдуть.

Про бажання фанаток вбивати

Одна зарубіжна група мала виступати на фестивалі у закритому приміщенні. Мені потрібно було привезти їх на саундчек, і я відчула, що потрібна охорона. Я подзвонила організатору і попросила пару людей, тому що відчувала, що ми не зайдемо всередину. Ми приїжджаємо, до нас підходять сек’юріті, а навколо стоїть натовп дівчаток, які починають пищати. Вони біжать до нас, охоронці не знають, що робити, а хлопці просто в шоці — їх готові були розірвати. Була ситуація, коли після концерту однієї російської групи мені барабанщик каже: «Швидко сідай в автобус!». Я спочатку не зрозуміла, що відбувається, заходжу, сідаю і бачу, як автобус, немов метелики, обліплюють дівчатка. Вони на мене дивляться і на обличчях написано: «От сука, точно з кимось трахатись буде». Божевільні очі, в яких палає бажання потрапити в цей автобус. Цим дівчаткам по років 20, а вони за 40-річними чоловіками ганяються.

Про сексуальні вподобання Джареда і Шеннона Лето

Є чутки про те, що у Джареда і Шеннона Лето є фетиш у вигляді українських дівчат. Про це я чула від людей з-за кордону. Навіть коли вони за кордоном, то завжди вибирають собі українок. Я не знаю, як це відбувається технічно, через ескорт-агентства або ще якось, але вони після концерту хочуть саме українок, навіть коли виступають в Росії. Але це тільки чутки. У мене знайома переспала з Шенноном Лето, причому вона не з музичної тусовки. Вона прийшла на концерт, набухалася і прокинулася з ним в одному ліжку. Останнє, про що вона пам’ятала, це коли на неї вказали пальцем і завели кудись. Вона сама по собі дуже єблива та єбабельна чувіха, тож вона не була проти. Просто була п’яною і не проти зайнятися сексом з ким-небудь в принципі.

Про справжню мисливицю за зірками

Я знаю одну мисливицю за зірками з Пітера, яка потім перекваліфікувалася у мисливицю за олігархами. Я дивлюся інстаграмчик, а там мої друзі тусять з якоюсь бабою, яку я не знаю. Закрита тусовка, а тут незнайоме обличчя. Я заходжу в її інстаграм, і бачу фотки з купою різних музикантів. Мені потім розповідають, що її переїбало дуже багато людей. Дівчинка симпатична, у татуюваннях, знімається для Suicide Girls і в кліпах різних гуртів. Складно назвати її группі, вона саме хантер. Але з музикантами в неї не склалося, і вона переключилася на олігархів.

Про закритість тусовки і фільтрацію

До дівчин і дружин відомих музикантів часто додаються у друзі якісь ліві дівчата, які потім починали за ними стежити. Я на собі це відчула — я була у стосунках з одним музикантом. Ми їх не афішували, але я на концертах була з ним, ми гуляли разом, і завжди були спроби подружитися зі мною від якихось незнайомих дівчат. Вони через мене хотіли потрапити у тусовку. Саме тому чужих людей ніхто у тусовці не любить. Якщо ти хочеш привести незнайомого, ти повинен сказати, хто це, що за людина і звідки вона. Доходило до того, що мало не допити влаштовували. Людей жорстко фільтрували, та й хлопці розуміли, що ними могли користуватися.

Про смерть культури ґруппі

Рок-зірки 70-х в США були богами. На них молилися. А багато дівчат хотіли і хочуть продемонструвати свій статус — грубо кажучи, виєбнутись. А як можна круто виєбнутись? Потусити з людьми, яких уже сприймають за богів. Ти тоді стаєш якщо не богинею, то дуже крутою чувіхою. Для музикантів того часу, які сиділи на наркоті та  перебували у своїй демонічний творчості, ці жінки грали роль муз і гетер. В Україні, на жаль, відсутні рок-зірки таких масштабів. Рок-н-рол з часом став частиною музичної індустрії, яка приносить бабло. Протесту, культури, романтики в цьому вже немає, і всі це прекрасно розуміють. Коли музика вийшла на конвеєр і перетворилася на індустрію, на роботу, а не спуск божеств з Олімпу, а жінки стали більш емансипованими, ґруппі перестали існувати. Трешу, чаду і оргій а-ля Motley Crue вже немає. Музикантів зараз цікавить власний творчий розвиток, вони втомлюються в турах і на концертах. Вони реалізують себе і заробляють гроші. Зрозуміло, що у рок-гуртах є і йобарі, але це одна людина на п’ять бендів.