Тексти

Тест: чи зможеш ти представити Україну на «Євробаченні»?

СЛУХ

Минулої суботи, 23 лютого, відбувся фінал нацвідбору на «Євробачення-2019». Перемогла співачка MARUV, але через два дні стало відомо, що вона не поїде — її менеджмент та НСТУ не дійшли згоди стосовно контракту. Далі почалася феєрія. НСТУ вирішив запропонувати поїхати іншим учасникам фіналу. Спочату відмовились Freedom Jazz, KAZKA та Brunettes Shoot Blondes, а тепер стало відомо, що Україна взагалі не буде брати участь у цьому році. Жесть, чи не так?

Тепер уявіть, якщо б НСТУ почала пропонувати поїхати на конкурс усім жителям країни. 44 мільйони українців уже з різних причин відмовилися представляти Україну на «Євробаченні» в Ізраїлі. Залишився тільки ти — єдина людина, яка зможе гідно представити Україну на великому пісенному конкурсі. Твій номер вразив усіх, а пісня миттєво набрала купу прослуховувань на YouTube.

Але головне випробування попереду — це інтерв’ю з Сергієм Притулою у прямому ефірі. Чи зможеш ти відповісти правильно на питання гострослова та стати національним героєм? Давай перевіримо!

 Запитання № 1Твоя пісня для виступу належить лейблу. Якщо ти хочеш поїхати в Тель-Авів, тобі потрібно віддати права. Є два стільці. Який обереш?

Втрачу контракт з лейблом, але права віддам. Виступ понад усе!
Не хочу псувати відносини із лейблом. Ні.

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 2Це питання багато скаже про тебе на прес-конференціях з журналістами під час конкурсу. На Україні чи в Україні?

На
В

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 3Умова НСТУ в контракті — цілодобово слухати євро-хіт Вєрки Сердючки під час підготовки до виступу. Що там у приспіві?

Раша гудбай
Лаша тумбай

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 4Припустимо, що вас обрали, але ви завтикали з закордонним паспортом. Близькі у владі є?

Так, скористаюся цим варіантом
Ні, я все сам
А кримська влада рахується?

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 5Ваш менеджер після півфіналу приходить до вас та передає спокусливу пропозицію — тур Росією без жодного промо в Україні та за два мільйони рублів чистими. Поїдеш?

А що тут такого? Музика не має кордонів!
Ні, не в цей час — це принципово

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 6Ви пройшли у фінал нацвідбору. Представники преси дуже хочуть поспілкуватися з вами. Наприклад, Роман Скрипін кличе на інтерв'ю. Підете?

Так! Що там може статися?
Ні, моя репутація мені дорожча

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 7Час перекусити після репетицій. Ось ковбаска з АТБ, ось хліб із пшеничної муки. До речі, як він буде українською?

Паляниця
Буханка

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 8Вас запросили на популярне шоу, де треба відповідати на питання, а за це вам дають гроші. Ви блискуче відповіли на всі. Лишилося останнє: що таке ПОРЕБРИК?

Напевно, чоловік Лілії Ребрик
Не знаю, що це таке, але здається, за ним мешкають росіяни

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 9Ви прописуєте свій побутовий райдер та хочете додати щось солоденьке. Що оберете — «Альонку» чи «Сливки-ленивки»?

«Альонка»
«Сливки-Ленивки»

Правильно!

Неправильно!

 Запитання № 10І наостанок. Чий Крим?

України
Не мій

Правильно!

Неправильно!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Тест: чи поїдеш ти на «Євробачення-2019» від України?

Результат: %%score%% з %%total%%

%%description%%

%%description%%

Loading...