Тексти

«Байламос!»: що треба знати про концерт Енріке Іглесіаса в Україні

СЛУХ

Якщо ви живете в Україні, ходите в магазин за продуктами чи дивитесь телебачення, то вже знаєте про найнезвичайніший концерт осені. Відповідаємо на всі важливі питання по концерту Енріке Іглесіаса у Києві.

Отже, це офіційно — Енріке Іглесіас знову зіграє й заспіває у Києві на НСК «Олімпійський». Зірка латино-попу, що одним лише вигуком «БАЙЛАМОС!» здатна зібрати стадіон, виступить у столиці на честь 25-річчя мережі супермаркетів «АТБ» 30 вересня.

Такий великий концерт анонсували всього за півтора місяці до дати проведення. Так, це екстраординарно. Питань багато, і ми спробували знайти відповідь на кожне.

1. Чому «АТБ»?

А чому ні? Найбільша мережа супермаркетів України везе суперзірку-серцеїда кількох поколінь з концертом на найбільшому майданчику країни. Все сходиться.

2. Чому саме Енріке Іглесіас?

Він об’єднує покоління. Востаннє був у Києві у 2007. І на концерті 30 вересня будуть як ті, кому 16-35 років зараз, так і ті, кому 16-35 років було тоді. Ймовірно, що на цьогорічний концерт глядачі прийдуть вже зі своїми дітьми.

3. Дружина Енріке — колишня тенісистка Анна Курникова. Вона приїде?

Ваш гарячий іспанський чоловік грає для десятків тисяч жінок посеред стадіону. Ви б приїхали?!

4. Як купити квитки?

У цьому концерті все незвичайне. Продаж стартував не за 9 місяців, а за півтора. І навіть придбати квитки можна по-різному.

Варіант 1:
зайти на Concert.ua і обрати квитки у бізнес-сектор з крутими сидіннями та найкращим видом на сцену, або у будь-яку з двох фан-зон.

Варіант 2:
Назбирати в «АТБ» 10 фішок за покупки, пред’явити їх на будь-якій з кас в магазині й придбати сертифікат за 799 грн. Потім взяти з цього сертифікату код і ввести його ТУТ. Далі відбудеться найприємніше: відкриється схема стадіону для вибору одного квитка за 0 гривень! FAN 2 і 33 сектори.

Тобто, «АТБ» дає можливість потрапити на концерт зі знижкою 50%.

5. Чи будуть квитки дорожчати, як завжди?

І знову — тут все інакше. Вартість і квитків, і сертифікатів буде незмінною. І чим раніше брати, тим кращий вибір.

6. Хочу одягнутися у пакет АТБ і піти так на концерт. Мене пустять безкоштовно?

Так, звичайно. За наявності квитка.

Важливо: роздрукуйте електронні квитки. Турнікети стадіону дуже погано сканують штрих-коди з екранів смартфонів.

Грайте також у нашу гастрономічну ігру «Нагодуй Енріке Іглесіаса»