Тексти

Тест: що ти знаєш про електронну сцену України?

СЛУХ

Українська електронна сцена розвивається шаленими темпами. Наші клуби та фестивалі входять у списки світових фаворитів, музиканти грають у Європі та США, нещодавно вперше в Києві пройшла вечірка Boiler Room.

Напередодні вручення премії незалежної музики Jager Music Awards зібрали цікаві факти про українську електронну сцену, щоб ви перевірили знання чи відкрили новий світ.

ЗАПИТАННЯ 1/12Анастасія Топольська (DJ Nastia) — відома в усьому світі діджейка, власниця лейблу, авторка одного з Essential Mix для BBC та просто весела дівчина. Кажуть, що в неї крутий чоловік. Хто б це міг бути…

Олег «Фагот» Михайлюта
Сергій Лещенко
Олексій Дурнєв
Звісно ж, Анатолій Топольский

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 2/12СХЕМА один з головних рейвів Києва, заснований у 2014 році діджеєм Славою Лєпшеєвим. Вечірка набула культового статусу та отримала колаборацію з Boiler Room цієї осені на території заводу, який вмістив більше 3000 людей.


Але перші вечірки СХЕМА проводилися на набагато менших локаціях, а на них приходило менше сотні людей. Де відбувся дебютний рейв СХЕМА?

Скейт-парк під мостом
Гаражі на Подолі
Closer
Otel'

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 3/12Зараз Максима Сикаленка знають як електронного музиканта Cape Cod та автора одного з найкращих українських альбомів 2018 року. Також у цьому році він є двічі номінантом премії Jager Music Awards. Але починав артист не з танцювальних бітів. Що грав Максим на початку кар’єри?

Не брешіть. Як лабав туц-туц, так і лабає.
Був помічений в маткор-тусовці
Виступав у народних колективах
Інді-рок. Через це проходили всі.

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 4/12А от електронний музикант Дмитро Авксентьєв
(також номінант Jager Music Awards) відомий під різними псевдонімами та проектами. Який з нікнеймів НЕ відноситься до нього?

Tropical Echobird
Voin Oruwu
KOLOAH
Noizar

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 5/12Cepasa (Павло Ленченко) та ONUKA (Ната Жижченко) — два різні і важливі представники електронної сцени України, яких дещо об’єднує...

Сусіди по під’їзду
Cepasa — саундпродюсер ONUKA
Грали разом у гурті
Вчилися в одному університеті

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 6/1220ft Radio знають усі любителі електронної музики. За перший місяць роботи, на початку 2017 року, українська онлайн-радіостанція мала 50 000 слухачів. А весною сайт 20ft Radio увійшов у п'ятірку найкращих музичних сайтів світу за версією премії Webby Awards.


Підтримкою проекта займається невелика команда ентузіастів, а «офісом» для радіо став незвичний об'єкт. Який?
Човен у Річному порту
Контейнер
Вишка на околиці Києва
Комірка школи

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 7/12Vakula — один із найвідоміших українських електронщиків у світі. Він народився в Конотопі, а на початку 2000-х транзитом через Дніпро та Київ потрапив до Москви. Там став резидентом клубу «Пропаганда», грав сети й писав власну музику. Зараз в нього три лейбли, виступи від Китаю до Америки, а нещодавно Іван Дорн записав з ним трек.


Також у дискографії артиста є цікавий альбом-посвята культовому рок-музиканту. Вгадаєте його?

Джон Леннон
Джим Моррісон
Дженіс Джоплін
Джимі Хендрікс

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 8/12Складне питання для молодняка. Cinema — легендарний київський рейв-клуб, який існував ще до появи звичних нам місць для тусовок. Клуб не раз міняв локацію, але легендарною вважається тільки одна. Яка?

Ангар метро «Либідська»
Готель «Славутич» на Русанівці
Зелений театр
Парковка в ТРЦ «Арена»

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 9/12Nastya Muravyova розпочала кар’єру лише декілька років тому, але вже стала зіркою техно-сцени з виступами не тільки в Україні, а й в Німеччині, Норвегії та Литві. При цьому вона досі має звичайну роботу. Ким працює Настя?

Барменкою
Перекладачкою
Стюардесою
Хостес

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 10/12Із 2012 по 2017 рік музикант Олександр Філоненко розвивав інді-поп-проект Tape Flakes. Після розпуску гурту Філоненко створив одразу три нових, зокрема, техно-проект Monoconda (яким також номінується на Jager Music Awards). Нещодавно він випустив трек, на створення якого його «надихнула» подія у Києві. Яка?

Замалювання мурала
Крадіжка велосипедів з прокат-сервісу
Отруєння дерев у парку
Незаконна забудова

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 11/12Bejenec — «молода кров» української техно-сцени. Його присутність у лайнапі помітна одразу, не тільки для тих, хто шарить, але й завдяки оригінальному нікнейму. Яка причина виникнення псевдоніму?

Так його назвала колишня дівчина після розставання
Через бойові дії в Україні
Його батьки — біженці з Чечні
Перше, що прийшло в голову

ТАК!

НІ!

ЗАПИТАННЯ 12/12
Можна сказати, що цей клуб проклав дорогу електронній тусі не тільки Києва, але й всієї України.

За 7 років існування тут проходили вечірки KIEVBASS, Zhiguli, грали майбутні зірки української електронної сцени, також місце було популярним серед панк-гуртів. Як називався цей культовий клуб?
Parasol'ka
The Most
Xlіb
Skybar

ТАК!

НІ!

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

Тест: що ти взагалі знаєш про українську електронну сцену?

Результат: %%score%% з %%total%%

%%description%%

%%description%%

Loading...