Тексти

ТЕСТ. Вгадай виконавця лише за описом його альбому

Юрій Береза

Альбоми про кохання, хвороби та перевтілення у одному тесті

Багато альбомів, що виходять сьогодні, — це збірки не пов’язаних між собою треків. Цього недостатньо, щоб привернути увагу прискіпливого слухача. Тому з’являються концептуальні альбоми — релізи, які об’єднує одна ідея чи історія. Погодьтесь: круто, коли у тому, що ти слухаєш, є загальний сенс.

Ми склали тест, де зібрали десять крутих концептуальних робіт. Ваше завдання — за допомогою лише невеличкого опису вгадати музиканта чи гурт, які його записали.

 ЗАПИТАННЯ 1/10
Головний герой цього альбому — чоловік віку 30 з хвостиком. Через пісні він розповідає про те, як познайомився зі своєю дружиною та про проблеми, з якими їм довелося зіткнутися у стосунках. Якщо вірити одному з треків, то він зустрів своє кохання в супермаркеті, куди прийшов за цигарками після пари пляшок дешевого вина.
Fleet Foxes
Father John Misty
J. Tillman
Farmer Ian Misery

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 2/10
Із альбому ви дізнаєтесь історію хворобливого дорослішання хлопця, якого колись у літньому таборі для підлітків образила дівчина. Сюжет розгортається через кілька років потому, ліричний герой досяг успіху, та власні сумніви і страхи від відносин з людьмі не відпускають його. Хто автор?
Paper Boi
Young Thug
Childish Gambino
21 Savage

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 3/10
Багато видань назвали цю історію життя жінки в сучасному світі одним із найкращих та найактуальніших альбомів минулого року. Хто записала цей альбом?
Mitsky
Janelle Monae
Cat Power
Kali Uchis

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 4/10
Концепт цієї платівки — історія про хлопця, який живе у найкримінальнішому районі США. У цьому альбомі є прикол: якщо слухати його в реверсі, то це буде майже бойовик з трагічним фіналом. Кому зареспектувати за це?
J. Cole
Kanye West
Kendrick Lamar
Travis Scott

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 5/10
Сюжет цього альбому доволі жорсткий. Чувак прийняв змішану дозу морфіну та отрути для пацюків. Далі впав у кому. Всі пісні з альбому — це подорож його свідомістю під час коми. Хто записав цей диск?
The Mars Volta
Mastodon
King Gizzard & The Lizard Wizard
King Crimson

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 6/10
Ідея наступного альбому така: є місто, яким керують 9 жерців. Вони тримають у полоні та страху все населення. Їм протистоїть група партизанів, які визволяють головного героя для подальшого спротиву. Хто її записав?
Twenty One Pilots
Paramore
Fall Out Boy
Panic! At The Disco

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 7/10
Головний герой цієї історії помирає від раку та потрапляє, грубо кажучи, на той світ. Під час подорожі він розмірковує про своє минуле життя у реальному світі та про життя теперішнє, «по той бік». Який гурт записав цей альбом?
Green Day
Blink-182
Linkin Park
My Chemical Romance

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 8/10
Якось фронтмен гурту, який записав цей альбом, за вечерею наговорив образливих речей про своїх друзів. Наступного дня він поїхав на реабілітацію від наркотиків, що протривала два місяці. За цей час він написав пісні, які склали концептуальну історію сучасного світу, у якій розповідається про інтернет, політику і все це разом із думками про смерть. Що це за колектив?
The 1975
The The
The Fall
The Internet

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 9/10
Сюжет альбому такий: у світі багато інформаційного шуму: фейкові новини, агресивний маркетинг та жахлива швидкість глобалізації. Хто вирішив нас «пошугати» майбутнім?
Roger Waters
David Bowie
Arcade Fire
Swans

ТАК

НІ

 ЗАПИТАННЯ 10/10
І останнє питання. У цьому альбомі хлопці вирішили змінити не тільки свої справжні особистості на вигадані, але й на додаток створити неіснуючий гурт. Хто так замаскувався?
Pink Floyd
Led Zeppelin
The Beatles
The Rolling Stones

ТАК

НІ

Share the quiz to show your results !

Subscribe to see your results

ТЕСТ: вгадай виконавця лише за описом його альбому

Результат: %%score%% з %%total%%

%%description%%

%%description%%

Loading...