Тексти

Го тусити: 5 типів людей, які ставлять музику на вписці

Максим Комлєв
2507

Вписка. У цього слова є свій запах, смак, ритм і музика, під яку вона проходить. Але що робити, коли дійти компромісу по треках на вдається?

Визначили п’ять типажів людей, які ставлять (чи ігнорують) музику на вписках. У кінці тексту — музичний бонус від редакції.

Тип №1:
Той, що ламає вайб

Згадайте свою найкращу тусівку. Алкоголь робить свою справу, нові гості завалюються на хату, всі слухають треки, один переходить в інший, все стає комфортно й атмосферно. Аж раптом хтось підходить, вимикає плейлист і врубає СВОЮ музику, порушуючи весь настрій.

Як показує практика, катастрофа трапляється в найменш підходящий момент, коли вайб вечірки вже налаштовано. Щоб уникнути цього, треба призначити відповідального за музику заздалегідь та обговорити вподобання кожного.

Тип №2:
Сноб / Проти всіх

На вечірці буває персонаж, якому все не так: їжа не подобається, алкоголь не той, що він любить, ще й музика не заходить.

Замість того, щоб піти з вписки, представник типажу ходить з кислою міною, заважаючи іншим. Поки друзі відпочивають, він сидить на балконі, палить свій айкос, щоб не чути плейлист вечірки.

Незадоволений життям буде насолоджуватися власним его, супроводжувати кожен випадково почутий трек характерним цмоканням та писати друзям у телеграм: «У нас на вечірці грає таке лайно».

Важливо не зірватися, щоб послати такого гостя куди подалі.

Тип №3:
Знайомий знайомого

Взагалі якийсь лівий тип чи подруга, які на вписці опинилися випадково або ж прийшли за компанію.

Вони тиняються по квартирі, особливо ні з ким не спілкуються, але заважають іншим присутністю. Самотні рейнджери можуть у будь-який момент перетворитися на «тих, що ламають вайб» і крутити своє музло, яке зовсім не вписується у настрій вечірки.

Виглядає жалюгідно: «діджей» не розуміє, що не так, а інші не знають, як натякнути зганяти в магазин за бухлом, щоби потім не пускати назад.

Тип №4:
«О-о-о, зараз буде»

Усі ми проходили через це. Коли вже наваляний гість з типовим «ну тільки один трек» включає його та крутить по колу улюблені 30 секунд. Змушує всіх оцінити гітарне соло, відчути глибину тексту чи якийсь інший, важливий лише для нього момент.

Коли вже всі задовбалися, «діджей» вмикає нову пісню, обіцяючи, що «ну ще один раз і все», і схема повторюється знову і знову. Такий собі музичний хорор.

Тип №5:
Закохана парочка

Зірки зійшлися. Можливо, на все життя, але, найпевніше, на одну ніч. Тим не менш, на вписці він знайшов її, а вона — його. Трохи розмов, і виявляється, що музичні смаки в них спільні та не схожі на те, що грає на вечірці. Разом парочка забуває про друзів і тусовку, ховається по кутках, ділиться улюбленими треками і не тільки.

В принципі, найменш болючий для вписки типаж. І собі розважаються, і інших не чіпають.

Якщо ж обрати музичний супровід вписки неможливо, вихід є — наші плейлисти. Сумний осінній, драйвовий літній, для розрядки, або ж просто добірка найкращих треків місяця. Є на всіх стрімінгах. Ставте по черзі або міксуйте, і буде вам щастя.

Фото та ілюстрації: Віталіна Гошовська