Медіа СЛУХ — 6 років! Запрошуємо відсвяткувати разом з нами

Із моменту запуску в травні 2018-го ми щоденно шукаємо нові таланти й робимо українську музичну культуру цікавішою. Збираємося робити це й надалі (і не без вашої підтримки).
Новий великий концерт «СЛУХ: Наживо» відбудеться 11 травня у київському Bel Etage. Ми проводимо його разом з нашими партнерами — музичною агенцією kontrabass promo. Це буде велике свято нової української музики!
Особливою цю подію зроблять:

Ницо Потворно

Музикант, поет і комік з непередбачуваним і дивакуватим почуттям гумору. До списку його професій можна додати ще і бармена, адже такі сміливі коктейлі на перетині електроніки, хіп-хопу, інді-року і навіть панку мало хто робить.

OTOY

Один із найтехнічніших реп-артистів України, волонтер, правдоруб і харизматичний забіяка, який із кожним своїм альбомом виводить український хіп-хоп на нову орбіту. Він може заспівати і ніжну R&B-баладу, і зачитати агресивний качовий репкор. І в усіх своїх іпостасях OTOY виглядає органічно.

Sheetel

«Темні конячки» української інді-сцени на чолі з фронтменом і піаністом Антоном Шителем, неповторні експериментатори, яким надто тісно в одному жанрі. І це не дивно, враховуючи нестандартний склад гурту — барабани, бас, цифрове піаніно та віолончель.
СЛУХ: Наживо
11 травня, 2024
Київ, клуб Bel Etage, вул. Шота Руставелі, 16A
Ми запустили ці концерти, щоб ви змогли підтримати СЛУХ, бо нам зараз це дуже важливо. Не пропустіть одну з найважливіших музичних подій цієї весни.