Плейлісти

Літній плейліст від Blooms Corda, Constantine, «Курган & Агрегат» та інших

Максим Комлєв

24 серпня на «ЮБК» відбудеться фінальний концерт Sunset Live — проекту від Будинку культури Masterskaya, платформи MEGOGO Live та власне «ЮБК». Упродовж літа на березі Дніпра проходили безкоштовні виступи за участі перспективних молодих українських та кількох зарубіжних колективів.

Усього тут зіграло 11 артистів. Кожен із них отримав оцінку від експертів. Наприкінці сезону було обрано трьох найкращих: Blooms Corda, Push’n’Pull і BusiCama. На заключному концерті вони зіграють разом із хедлайнерами — поп-співаком Сonstantine та люмпен-реперами «Курган & Агрегат».

Ми попросили учасників концерту поділитися піснями, з якими у них буде асоціюватися літо 2019 року.

Данило Галико
(Blooms Corda)

drugdealer — fools

Літо почалось рано, коли вийшов цей сингл. Якщо до вас у п’ятницю в чудовий літній вечір заскочили друзі і ви думаєте, що б увімкнути послухати — не думайте.

Toro Y Moi — Ordinary Pleasure

Хотілося б, щоб усе літо було таким, як цей трек. Легкий, танцювальний, усе зроблено так, як треба, ще й рефрен: «Maximize all the pleasure, even with all this weather».

Kate Tempest — Firesmoke

Втім, який липень, такі й пісні. Напрочуд вишуканий вірш, гіпнотично продекламований та покладений на затишну «лампову» музику.

SAULT — Why Why Why Why Why

Літо — це пора, коли ми не тільки сидимо на роботах, але й час від часу кудись їздимо. Вдалим супутником у дорозі цього літа став цей в’їдливий у гарному сенсі трек.

Electric Light Orchestra — showdown

Цього літа на хвилі ностальгії не без допомоги фільму Kingpin 1996 року вилізла пісня, яка колись була саундтреком мого щасливого дитинства.

Костянтин Дмитрієв
(Constantine)

Ray Parker Jr. — Ghostbusters

Це справжній літній настрій, ще з часів дитсадка.

Sheryl Crow — If It Makes You Happy

Машина, водойма і захід сонця доповнюють меланхолійну атмосферу треку.

Lykke Li — sex money feelings die (remix) feat. Lil Baby & snowsa

Ця співачка любить романтично посумувати. Я теж.

Ari Lennox — Facetime

Відмінний трек для літньої прогулянки.

KDA — The Human Stone ft. Angie Stone

Я хлопець заходу сонця, і мої улюблені треки такі самі. Цей нагадує мені улюблений пляж на Трухановому острові.

Push’n’Pull

Poolside & Fatnotronic — Esperar Pra Ver.

Цей трек прилетів до нас прямо з Сан-Пауло разом із великою колекцією бразильського фанку і бугі, яку нам показали брати Osgemeos. Це відомі художники вуличного мистецтва, які подорожують по всьому світу.

Dee Tree — Don’t Play

Цей трек з альбому наших земляків. Ми завжди включаємо його в свої діджей-сети, коли граємо на заході сонця десь на дахах або верандах. Він прекрасно передає атмосферу літа і нічого-не-роблення.

Marvin Gaye — I Want You

Один із наших улюблених музикантів. Він геніальний, мелодійний, складний. Ми слухаємо цей трек усе літо в машині по дорозі до нашого будинку в лісі. Коли він звучить, наша тачка перетворюється на кадилак 70-го року.

Сябры — Спатканне З Даўней Вясной

Пісня білоруського ВІА, в 70-і роки всі божеволіли від цих хлопців. А ми і зараз із задоволенням граємо їхні треки і слухаємо, насолоджуючись злагодженістю колективу.

CC10 — I’m Not In Love

У цьому треку стільки сенсу в тексті та магії в музиці, він буквально засмоктує в себе, і ось ти вже вже повністю в його обіймах. Ідеально для літніх прогулянок на самоті.

BusiCama

СБПЧ — Взвешен (feat. Наадя)

Мантра, нагадування, умиротворення, заспокоєння — усе в цій композиції. Мінімалізм музичного супроводу в поєднанні з глибоким текстом — це ведення від почуття до почуття, і хлопці з цим впоралися ідеально.

Ásgeir — Heimförin

Пушка меланхолічності, від якої починаєш розпливатися по поверхні, а твої думки виринають із хаосу і починають вибудовувати несамовиті картини дійсності.

Submotion Orchestra — Out For Me

Задає в мені позитивну динаміку, незважаючи на емоційний стан, як і в цілому творчість цього гурту, та й назва композиції говорить сама за себе. Вловлюю мультиінструментальну ейфорію в мультизадачному ритмі життя.

CLANN — Seelie

Це прекрасний твір, пронизаний тонкою естетичною красою, як і гурт — відкриття року для мене.

Я відчуваю в них якусь глибину, ніби вдивляюся у вир озера, але все ніяк не можу розгледіти, що там на дні. Так і з альбомом: щоразу занурюючись в нього, я намагаюся усвідомити цю глибину гармонії, і кожен раз все одно залишається якась загадка і невідомість. Для мене слухати їх — це немов полюбити людину, що говорить невідомою тобі мовою, людину абсолютно іншої, незнайомої культури.

Tool — The Pot

Знаємо, що нещодавно Tool випустили сингл із майбутнього альбому, та все ж ця пісня залишається у нашому фаворі. Емоційний вибух, ритм, вокал, грув — усе є в цьому треку.

Аміль Насіров
(Курган & Агрегат)

Я не буду обирати п’ять пісень, а просто напишу виконавця, якого я для себе відкрив на фестивалі Atlas Weekend.

В останній день фесту ми зустрілися з Даніелою Заюшкіною (Vivienne Mort) і вона запропонувала мені піти на виступ британця Michael Kiwanuka.

Сходив і завалив *бало. Все сподобалось, музика за*бісь, вокал ще кращий. Рекомендую дві пісні з альбом Love & Hate: Cold Little Heart і Love & Hate.

Ми згодні з Амілем та іншими укладачами плейлісту, який слухаємо та готуємося до  фінального концерту Sunset Live.