Плейлісти

Плейліст весни: 15 улюблених пісень від MONATIK

СЛУХ

Продовжуємо публікувати плейлісти людей, чий смак нас цікавить. На черзі святкова добірка від MONATIK, у якого 1-го квітня день народження. Спеціально для СЛУХ артист склав плейліст улюблених пісень і прокоментував кожну із них.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

1

Rilan & The Bombardiers — Walking on Fire

Просто послухайте, відчуйте цю пісню. Я познайомився з творчістю Rilan & The Bombardiers під час туру по Німеччині два роки тому. І що рідкість — ця пісня тримає досі.

2

Mura Masa — Deal Wiv It (feat. slowthai)

Молодий і талановитий Mura Masa став законодавцем саунду, на мою думку, ще в свої 17. А можливо, і раніше (якщо я щось упустив). Ось пісня з його останнього альбому 2020 року. Сміливо, і на себе попереднього абсолютно не схоже. Браво!

3

JF — Run This Game

Качає мене ця пісня. Впевнений, вам теж сподобається.

4

Gorillaz — Ascension

Переслухав одного разу все в Gorillaz. А ось пісня Ascension якось раніше пройшла повз мене, а зараз зачепила. Загалом прийшов її час для мого внутрішнього світу.

5

Коля Сэмпл — Рарита

Дуже цікавий саунд. Структура і грув. Мені дуже сподобалася ця пісня. Вживати з однойменною відеороботою!!!

6

ROSALIA — QUE NO SALGA LA LUNA

Моя улюблена співачка останні кілька років. Моя улюблена режисерка і кліпмейкерка Таню Муіньо зняла для неї відеороботу і привезла мені в подарунок її вініл з автографом! Радості немає меж, улюблена пісня з цієї платівки. До речі, створюю цей список пісень у Барселоні — особливому місті в моєму житті. З Барселони, до речі, вініл і приїхав.

7

GoldLink — U Say

Приголомшлива робота крутих музикантів. Вживати у вихідний вечір у компанії улюблених друзів, спраглих танців. Бажано з відеороботою.

8

Kanye West — Closed on Sunday / Follow God

Під час нашого туру Америкою в 2019-му відвідав його живий концерт у Лос-Анджелесі. Магія звуків і госпелу! Мурашки і сльози від естетичного задоволення. Наживо просто неможливо сильно! Ці дві пісні з альбому — мої фаворити. Обов’язково відвідайте Sunday Service! Від душі рекомендую.

9

Pharoahe Monch — Simon Says

Pharoahe Monch постійно повертає мене в часи активного бі-боїнга — танців на шматку оргаліту чи ДВП на вулиці. Загалом, невгасима енергія панує в цій композиції.

10

Banks — This Is What It Feels Like

Приклад поєднання гіпнотичного, неймовірно сексуального жіночого субтону і чарівного саундінжинірингу, цікавих звукових рішень і продакшна в цілому. Banks — насолода для вух

11

Pharrell Williams — Crave

Один з улюблених OST за останній час! Одна з найулюбленіших пісень у цьому альбомі. Фаррелл Вільямс вміє, може, вражає.

12

Ben Westeech — Let Your Feelings Go

«Вінтажненька» вже пісня, але все ще така прекрасна. У всьому — від груву до мелодики і вокалу!

13

Cassius — Go Up

Якби можна було вибрати одну пісню з мільярдів собі в репертуар, я б вибрав цю!

14

Dominic Fike — 3 Nights

Рекомендую ознайомитися з творчістю цієї особистості. Дуже цікаво звучить! Упевнений, у хлопця відмінне музичне майбутнє!

Дивіться також шосту серію нашого документального серіалу «СПАЛАХ» про нові українські кліпи за участі MONATIK.