Плейлісти

Плейліст Дар’ї Коломієць, під який одразу хочеться танцювати

СЛУХ
ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ

Ми переконані — правильно підібраний музичний трек здатний не лише навіювати найприємніші спогади, а й заряджати енергією на весь день. А чого найбільше хочеться з приходом осені? Розбавити меланхолію позитивним настроєм і класною музикою.

У новому спецпроєкті за підтримки інноваційного бренду glo ми зібрали для вас плейлісти з треками на різний смак і настрій від людей, які не уявляють свого життя без музики.

А розпочнемо ми бадьорою і танцювальною добіркою від Дар’ї Коломієць — діджейки, ведучої та засновниці музичного застосунку MusiCures 24/7. Налаштовуємось на ритм драйвової осені під hyper-треки.

На правах реклами.
glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

1

KOKOKO! — Malembe

Ця пісня — головний козир моїх діджей-сетів. Під неї неможливо встояти чи влежати. Навіть для тих, хто не танцює на вечірках — це челендж не рухати своїми колінцями.

2

A-Star — City Bum Bum

Ідеальний трек для суботнього чи недільного ранку. Коли потягування у ліжку можна легко перетворити на домашні танці. А ще уявити себе на острові, де тепло, пісок, океан, кокоси з дерев і манго на сніданок.

3

Falle Nike, Johan Hugo — Salia

Музика — доступний спосіб переживати різні стани. Підібравши правильний саундтрек, емоцію можна підсилити, урівняти чи уповільнити. Дієвий спосіб для мене — це витанцьовувати. І ця пісня — ідеальна.

4

Xenia Rubinos — Just Like I

Коли я переживаю важкі емоції, я вмикаю цей трек і швидко йду містом. 

Біжу, танцюю. Уявляю себе героїнею фільму з суперздібностями. Де можу і злетіти, і розпалити вогонь, й опинятися за мить у різних місцях. 

Це — саундтрек моєї агресії, що допомагає мені пережити її екологічно.

5

Al Massrieen — Horreya

Навіть із закритими кордонами з цією піснею можна вирушити в будь-яку екзотичну країну, опинитися на верблюді чи торкнутися сонця. 

6

Fleetwood Mac — Everywhere

Пісня — абсолютний антидепресант. 

Під неї можна закохатися у день, момент, людей, їжу. Відчути легкість і неповторність життя. На мене вона спрацьовує завжди.

7

Blood Wine or Honey — Anxious Party People

Цього року я відкрила для себе Ecstatic Dance. Це коли люди безумовно відкрито танцюють. Жодних телефонів, сторіз чи оцінювань. За допомогою музики та рухів, розкриваючи себе і випускаючи емоції. Прикріплюю ідеальну пісню для таких танців. 

8

Auntie Flo — Dance Ritual II (feat. Anbuley)

Пісня для зустрічі заходу сонця. Бажано босими ногами по піску чи траві (коли буде можливість).

9

The Edge Of Daybreak — Eyes Of Love

У своєму додатку і подкастах MusiCures я ділюся різною музикою. Є такий напрям, який я називаю «медок». Коли одразу тепло, солодко і легко. 

10

Aina — Your Light

Якщо колись у мене буде весілля, я хочу, щоб ця пісня була його саундтреком. Для мене вона про любов. 

11

Earl St. Clair — Feeling Alive

Ідеальний саундтрек до мультика з надщасливим кінцем. Сюжет та ілюстрацію до якого можна намалювати самому. 

12

Marcos Valle — Estrelar

Якщо холодно, то треба швидко вмикати цю пісню. Вона гарантовано зігріває. Або, як мінімум, мотивує піднятися з ліжка і почати танцювати.

13

Jitwam — Something To Say

Мені завжди важко відповісти на питання, в якому стилі я граю музику на своїх діджей-сетах. Тому що питання музичних жанрів затісне. 

Найсмішніше народжується у поєднанні найбільш контрастних та, на перший погляд, несумісних треків. Ловіть смаколик.

14

Erekle Getsadze — Why Don’t You Trust Me?

Бадьорий із перший акордів трек, який ідеально впишеться в ранковий плейліст. 

15

Le Tigre — Fake French

Обережно, це пісня, після прослуховування якої захочеться кинути роботу і створити бенд. Або просто кинути роботу і піти гуляти містом. 

16

Hitomi Tohyama — Exotic Yokogao

Під час ізоляції влаштовувала вдома онлайн-стріми вінілових сетів. Збірка японського диско стала суперзнахідкою, а пісня Exotic Yokogao дарувала відчуття подорожі. 

17

Locomia — Locomia

Супертрек для домашніх костюмованих вечірок. Рекомендую одразу робити голосно і надихатися. Втриматися від танців чи хитання головою неможливо.

18

Bobby Womack — Love Is Gonna Lift You Up

Пісня з останнього альбому Боббі Воммака. Вона для мене — справжній гімн цьому неповторному моменту. Хочеться відволіктися від усіх повідомлень, листів, дзвінків і святкувати життя. Без приводів та дат. 

19

El Tipo, Al Quetz — Sin Protocolo

Бадьорий плейліст для мене переважно завжди звучить, як літо. Під цей трек хочеться зробити коктейль із соломинкою і лягти під пальму. 

20

Confidence Man — C.O.O.L Party

Ось тут розпочинається гучна вечірка. 

Безкомпромісні танці, мої піджеї та шалена енергетика.

* Будьте в курсі новин від glo на Facebook-сторінці та в Інстаграм-акаунті.