Плейлісти

Секретний домашній плейліст Дар’ї Колосової. Тільки guilty pleasure

СЛУХ

Продовжуємо публікувати плейлісти людей, чий смак нас цікавить. На черзі добірка Daria Kolosova — діджейки з Києва та резидентки лейблу System 108, яка грає на вечірках у Берліні, Лондоні, Парижі та в інших столицях Європи, а нещодавно потрапила в лайнап фестивалю Electric Blockaloo всередині гри Minecraft.

«Я сіла за цей трекліст наступного дня після запису двох подкастів за добу. Cлово “техно” викликало тригер, не кажучи вже про саму музику. Тому я скористалася музикою зі свого секретного домашнього плейліста на YouTube, куди я додаю улюблені треки незалежно від жанрів. Я рандомно вибрала з них 15. Тільки guilty pleasure», — ловіть плейліст не техно-музики, яку Daria Kolosova слухає для відпочинку вдома.

1

Depeche Mode — Leave In Silence

Почну, звичайно, з «депешів», найулюбленішої їхньої пісні.

2

Naomi Elizabeth — Is Naomi Good Or Bad?

Наомі — поп-феномен, що завоював популярність на просторах Tumblr. Рік тому ісландський техно-музикант Bjarki зробив ремікс на цей трек і залив його на свій SoundCloud (так я дізналася про Наомі), правда, незабаром його видалив. Пару тижнів тому на Bandcamp артиста вийшла збірка з цим реміксом, але оригінал мені все ж подобається більше.

3

Boards Of Canada — Amo Bishop Roden

Страшенно люблю IDM. Найгарніший трек дуету з міні-альбому In A Beautiful Place Out In The Country (2000).

4

Karl O’Connor — I Understand

Ранні індустріальні експерименти Карла О’Коннора, aka техно-легенди Regis.

5

Death In June — Fall Apart (Rose Mix)

В одному зі своїх інтерв’ю я розповідала про любов до колективу Death In June та своє ставлення до троля і провокатора Дугласа Пі. Попри суперечливі «праві» тексти і нацистську символіку, я тяжію до вокалу батька неофолку під гітару, а ця пісня — одна з улюблених.

6

Joe Smooth — Promised Land

Хаус-гімн кінця 80-х з актуальним як ніколи меседжем.

7

Björk — Oceania

Тут можна навіть не коментувати, муза.

8

Casino Versus Japan — Em Essey

«Моторошний факт: коли пісня почала грати, диван перекинувся, стіна відсунулася вгору, підлога відкрилася, і назовні вийшла маленька триока лялька, випльовуючи на мене залізні квіти, і повітря наповнилося солодким смородом смоли, все почало крутитися повільно, а потім швидше, мені запаморочилося в голові, а потім я перетворився на гвинт».

9

Alice Coltrane — Turiya Sings

Дивовижно тонка і гарна музика, обожнюю цей альбом.

10

Duotronic Synterror — Leben Ohne Nerven

New Wave 80-х від німецького колективу Duotronic Synterror. Платівка на Discogs (одна з найбільших баз даних музичних виконавців, продукції та лейблів — прим. ред.) коштує фантастичних грошей, сподіваюся, що дочекаюся перевидання.

11

Deux — Game And Performance

Ще один new wave/synth-pop колектив того ж періоду.

12

Gino Soccio — Remember

Ви тільки послухайте, як актуально звучить трек, хоча написаний він у 1982 році.

13

Никита — Улетели навсегда

Це просто найкращий російськомовний танцювальний трек! Найкращий!

14

A Tribe Called Quest — Electric Relaxation

Взагалі дивненький трекліст виходить, особливо коли після Нікіти йдуть A Tribe Called Quest, але вони тут точно повинні бути 🙂

15

Squarepusher — Tundra 4

Не знаю іншого треку, який би на мене так глибоко емоційно впливав, іноді навіть боюся його. Якби мене запитали про найкращий трек, який я чула, я б точно відповіла, що це він.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

Читайте також про новий сезон проєкту EVE8, в рамках якого українські електронні виконавці будуть виступати на історичних замках. Першою стала Daria Kolosova, яка зіграла b2b-сет з Nastia у Підгорецькому замку.