Плейлісти

Плейліст: що слухає Андрій Кириченко — одна з важливих фігур електронної сцени України

СЛУХ

Продовжуємо публікувати плейлісти людей, чий смак нас цікавить. На черзі добірка Андрія Кириченка — однієї з важливих фігур української електронної андеграундної сцени та героя серіалу «СПАЛАХ» у випуску про нову українську рейв-культуру.

Андрій Кириченко також є засновником фестивалю експериментальної музики Next Sound Festival та однойменного лейбла. На рахунку музиканта близько 50 альбомів, які він випускає під різними псевдонімами та в різних жанрах: від електроакустики до експериментального техно.

Сьогодні Андрій випустив новий альбом Cerebral, який можна послухати на Bandcamp. А спеціально для СЛУХ музикант поділився добіркою нових треків улюблених виконавців.

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

СЛУХАЙТЕ НА СВОЇЙ УЛЮБЛЕНІЙ ПЛАТФОРМІ:

1

Barker — Posmean

Почнемо з мелодійної роботи, виданої на лейблі берлінського клубу Berghain, який ви так любите. Мені дуже подобається Barker не тільки затишними гармоніями, але й незвичністю формату творчості. Це ритмічна музика без барабанів. Попри те, що в Berghain прямий, квадратний ритм у доковідні часи грав практично цілодобово, їхній лейбл Ostgut Ton часто радує фанатів незвичайної музики справжніми скарбами.

2

Sigha — Contact

Експериментальний мінімалістичний drum&bass з IDM? Які стилістичні та жанрові ярлики можна наклеїти на цю музику? Я вважаю, що краще просто змиритися та отримувати насолоду.

3

Gábor Lázár — Excite

Хто приходив на фестиваль Next Sound у 2018 році, напевно, запам’ятав цього молодого угорського чарівника. Його новий альбом виданий на лейблі Planet Mu, де він цілком гармонійно себе почуває.

4

Rian Treanor — Closed Curve

Ще один альбом з Planet Mu: і знову ламання шаблонів та нестандартне, експериментальне звучання для танцювальної музики.

5

Innode — Moon

Новий альбом проєкту Innode, гостя фестивалю Next Sound у 2016 році, пестить своїми колючими та точними звуками й ритмами під горбисту лінієчку.

6

Atom™ — 0.9

Новий альбом мегапродуктивного німецького аристократа та гостя Next Sound 2016 року, звичайно ж, відрізняється від його попередніх робіт.

Усі його сто-п’ятсот проектів відрізняються один від одного, як Senor Coconut від Lassique Bendhaus. Якщо подивитися на повну дискографію, можна пережити багато суперечливих почуттів. Тому, напевно, краще не дивитися, а слухати.

7

Grischa Lichtenberger — syn resr

Ще один гість фестивалю Next Sound і його новий альбом на Raster Media. Це експериментальна музика з майже пристойним, людським обличчям.

8

The Haxan Cloak — Excavation (Part 2)

Знаєте, що означає слово «клоака»? Це підземний канал для стоку нечистот, каналізація. Канал з нечистотами під назвою The Haxan Cloak мені цілком подобається — тут все охайно, доглянуто, витримано та доволі затишно.

9

Pierce Warnecke — HDDXenoglossy (And The Machine Spoke)

Чим далі та глибше ми занурюємося в безодню, тим цікавіше й світліше на душі стає від усвідомлення того, наскільки широкий спектр звукового дизайну може видати людська креативність.

10

Selm — Regen

Ось ми й досягли дна. Тут чути рух тектонічних плит та глибокий бас киплячої магми. Тут тепло, але, напевно, не всім може бути затишно.

Радимо також послухати дебютний мініальбом проєкту MOOVE від фаната UNKLE та Джиммі Гендрікса.