24-го січня співачка та зірка шоу «Холостячка» Злата Огнєвіч виклала в інстаграмі відео чоловіка, який переслідував її на авто і погрожував «завалити». Протягом доби його затримала поліція.
Новини
Співачка Злата Огнєвіч показала чоловіка, який переслідував її три роки. Наступного дня його затримала поліція
![](https://slukh.media/wp-content/uploads/2018/05/maksym-komlev-80x80.png)
![](https://slukh.media/wp-content/uploads/2022/01/zlata-ognevich-stalker.jpg)
Чоловіка звати Вадим Лебідь. Він переслідував Злату Огнєвіч і дошкуляв сім’ї співачки протягом з 2019 року, про що вона розповідала в соцмережах. Також з її сторінок та акаунту сестри стало відомо, що вона зверталася з заявами в поліцію, але не отримала реакції.
«Ми звернулися до поліції та отримали таку відповідь: “Вас же не покалічили. Ось коли завдадуть шкоди, тільки потім ми можемо починати щось робити”. Ну як так??» — розповіла сестра співачки у сторіс.
У публікації з відео 24 січня Злата Огнєвіч звернулася до мера Києва Віталія Кличка, президента України Володимира Зеленського, правоохоронців і юристів.
«У цій ситуації я просто беззахисна жінка, яку не перший рік (вже більше 3-х років) переслідує неадекватний чоловік і НІХТО за цей час не зміг вирішити мою проблему. Він продовжує переслідування, які почастішали останнім часом. Я хочу справедливості для себе. Я хочу справедливості для тих жінок, які не відчувають себе в безпеці й зазнають насильства. Тому що моя ситуація — це ТАКОЖ один із видів насильства»
Уже 25 січня співачка опублікувала новий пост, у якому розказала, що поліція затримала чоловіка, який їй погрожував. Відео затримання:
Видання LIGA.net повідомляє, що він може бути покараний арештом до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років.
«У ході досудового розслідування встановлено, що чоловік з 2019 року до січня 2022 року неодноразово погрожував вбивством на адресу потерпілої, які мали прояв у словесних погрозах, переслідуванні та надсиланні їй відповідних СМС-повідомлень у соцмережі», — йдеться у повідомленні прокуратури Києва.
Злата Огнєвіч додала, що затримання — тільки перший крок. Вона планує завершити справу:
«Мільйони жінок зазнають різного насильства в нашій країні — це неправильно. Жінки, я прошу і просто благаю вас не мовчати та звертатися по допомогу!»
Читайте також про 5 випадків, коли фанати перейшли всі межі.