Вкотре задумалися про те, що The Nietzsche час відкривати свою креативну агенцію та продавати ідеї до кліпів.
![](https://slukh.media/wp-content/uploads/2019/04/n-l.jpg)
Одеські металісти The Nietzsche випустили свій найкращий кліп. Так вважає фронтмен Євген Тимчик, який виступив режисером, сценаристом і продюсером відео до пісні Dreams 4/17.
Кліп, звичайно, прикольний (у них не буває інакше), але не такий всратий, веселий та оригінальний, як попередні роботи.
На відео музиканти постають в образі дуже поганих баскетболістів, які програють матч, але не війну. Життєво.
Пісня написана на вірші американського письменника та поета Едгара Аллана По, в яких він описував щастя, що знаходив у мріях. Тепер кінцівка кліпу має стати для вас більш зрозумілою та не менш іронічною.
The Nietzsche — можливо, найоригінальніший український гурт, якщо мова йде про кліпи. Хлопцям вдається кожного разу випускати незвичайні відео, безперечно варті вашої уваги. Ось тут можна подивитися їхній кліп, «знятий» у телеграмі, а за цим посиланням слухайте міні-альбом Finals, який увійшов до нашого списку найкращих українських альбомів минулого року. Після його випуску супергурт нібито розпався, але це був черговий жарт.
Дивіться також кліп «Ласкового Майкла» — сайд-проекту одеситів, в якому вони заспівали крутий кавер на Монеточку.